Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

a ja mucenik skapam sa onom Dunom i kad je Kívánságkosár i kad dave sa Hunnia filmovima iz 1920ih a neko samo promeni kanal :cry:

Link to comment

:lol:

 

pravo da ti kazem ni ne gledam madjarske kanale vec jedno deset godina, samo sam primetio nelogicnost.

 

mozda odgledam samo kvizove sto imaju.

Link to comment

 

Dragi korisnici,

Hvala na razumevanju za vreme trajanja Dana žalosti.

Od 24. maja do 30. juna pored svih vaših, omogućavamo vam gledanje i dodatnih kanala.

Za premium korisnike spremili smo 5 filmova u Video klubu u folderu Poklon filmovi.

Nadamo se da ćete uživati.

Link to comment

Sad vidim poruku na SBB-u gde zahvaljuju na razumevanju i kazu da ce zbog ovoga do 30. juna biti otvoreni i neki dodatni kanali (za premijum korisnike besplatni filmovi).

Link to comment

Ja imam dosta pouzdan info od ljudi iz SBB-a, da su imali usmenu preporuku™ RRA da pogase sve te kanale, a da su posle Šabićeve intervencije da se to da i napismeno, dobili odobrenje od RRA da se vrate kanali.

Link to comment

Ja imam dosta pouzdan info od ljudi iz SBB-a, da su imali usmenu preporuku™ RRA da pogase sve te kanale, a da su posle Šabićeve intervencije da se to da i napismeno, dobili odobrenje od RRA da se vrate kanali.

Dobro to je sasvim jasno i nije prvi put...

Link to comment

Ja imam dosta pouzdan info od ljudi iz SBB-a, da su imali usmenu preporuku™ RRA da pogase sve te kanale, a da su posle Šabićeve intervencije da se to da i napismeno, dobili odobrenje od RRA da se vrate kanali.

 

Baš mi je drago što su pojeli sopstveno govno.

Link to comment

Ja imam dosta pouzdan info od ljudi iz SBB-a, da su imali usmenu preporuku™ RRA da pogase sve te kanale, a da su posle Šabićeve intervencije da se to da i napismeno, dobili odobrenje od RRA da se vrate kanali.

RRA je jedno amorfno govno,gde svako gura svoj interese pa gde prodje -prodje.Mozda je neki drug clan iste neformalne grupe preporucio SBB-u da postupi tako ali kako onda neki operateri nisu poslusali?Recimo Kopernikus(cujem) nije gasio programe a njihov gazda je valjda SNS covek.Ili Targo - ugasili samo tri muzicka kanala ostalo sve islo.

Bice da se na primeru dana zalosti vezbala pokazna vezba: Ko je veci katolik od pape  :fantom:

Link to comment

Kopernikus je uredno radio barem ovi kanali koje gledam, sve sa erotkom na TV1000 i komedijama na Foxu.

Edited by čekmeže
Link to comment

RRA je jedno amorfno govno,gde svako gura svoj interese pa gde prodje -prodje.Mozda je neki drug clan iste neformalne grupe preporucio SBB-u da postupi tako ali kako onda neki operateri nisu poslusali?Recimo Kopernikus(cujem) nije gasio programe a njihov gazda je valjda SNS covek.Ili Targo - ugasili samo tri muzicka kanala ostalo sve islo.

Bice da se na primeru dana zalosti vezbala pokazna vezba: Ko je veci katolik od pape  :fantom:

 

Popa je dobio dugoročnu prekomandu kod Rodjera, bumo videli ko uleće sa klupe™. 

Link to comment

Elem,  pre mesec dana zvali iz SBB da ugrade novi uredjaj, kažu sve ostaje isto (ista cena) samo su novi paketi i brži internet... Pitam ja hocu li sad moci da gledam HBO on demand kad vec godinama unazad placam taj HBO... Kažu naravno gospodine...

 

I tako... Prvo nisam ništa probavao, a onda sam pokušao... Zasad sam odgledao neke filmove iz HBO mesecne ponude i GOT serijal od prve do poslednje... (a sad uzeo ponovo da čitam "Gozbu za vrane")

 

Sad sam pustio Stargate Universe... Na AXN speen clubu...

 

Tek sada provaljujem šta je DŽ a šta se placa... U Klub Zoni su neki glupavi filmovi, teško je nahvatati neki dobar... Bolji filmovi se plaćaju extra...

 

E sad još nisam provalio kako mogu da pogledam nešto što je bilo recimo juče a ja bih eto baš to pogledao...

 

Ovo sve... Rekoh čisto da podelim pošto verujem da još ima pacijenata koji kao moja malenkost pa ove mogucnosti nisu još koristili...

 

Ako vi imate neka iskustva, vičite... Rado bih pogledao npr neki film ili utakmicu od juce, ali još nisam provalio kako...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...