Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Za šta tačno ističu prava na kraju ove sezone kod sbb-a? Ako nije tajna. Pošto vidim u nekim komentarima na Areninom sajtu da će oko svega imati više informacija u junu.

Link to comment

2015 ističe premiere i primera, formula ove

 

Ja sam čuo da su optimisti za formulu i NBA. Iskreno me više zanima NBA,ali iskreno i ne verujem da će uspeti nešto da otmu.

Link to comment

2015 ističe premiere i primera, formula ove

SBB nudi premijer ligu terestrijal emiterima ovde ali slabo nesto stegla kriza....

Link to comment
  • 1 month later...

Dobro bre, jebem mu sve, dokle će da nam uteruju žalost svojim isključivanjem zabavnih i filmskih kanala u vreme dana žalosti?!? Na osnovu kojeg zakona? I to svakog puta sve više i više. Razumem da sami emiteri moraju da prilagode program, ali kakve to veze ima sa kablovskim i IPTV distributerima. Oni samo prosleđuju signal...za pare koje im dajemo. Koje su to džukačke fore.

Daj neka nam onda isključe i internet, da se slučajno ne zabavimo i narušimo opštu tugu.

Edited by AcaRadio
Link to comment

Kod mene je SBB isključio pored svega ostalog  i 24kitchen. Ne znam zašto, jel ću biti manje žalosna ako gledam kako neko pravi kolače? A ostavili su History sa svim ratovima za skladišta i zvezdama zalagaonice.

Link to comment

SBB ostaje pri starom stavu

 

- Nemamo šta novo da kažemo u odnosu na jučerašnji stav. Iako razumemo neke od naših korisnika kojima nedostaju pojedini kanali iz redovne ponude, tokom tri dana žalosti, iz poštovanja prema žrtvama, njihovim porodicama i prijateljima ponudu TV kanala prilagodili smo Zakonu o obeležavanju Dana žalosti i preporuci RRA - kaže se u saopštenju menadžmenta SBB koji je upravo poslat "Blicu".

 

Dalje se dodaje da SBB "uz obaveštavanje i u dogovoru sa menadžmentima TV kanala čiji program emitujemo, prestali smo sa emitovanjem humorističkih, zabavnih i sadržaja sa zabavnom i narodnom muzikom, a nastavili sa emitovanjem kanala prigodne sadržine. Molimo korisnike za razumevanje".

http://www.youtube.com/watch?v=HAo5GgaJmsA

Link to comment

kakav fazon da imam madjarsku 1 a nemam ostale madjarske kanale, isto i sa hrvatskim kanalima...

cekaj, koji operater ima u ponudi vise madjarskih kanala ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...