Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

17 minutes ago, renne said:

Treba ti neki hdmi to av konvertor, pa iz eon boxa u rekorder, pa onda rekorder u plazmu
Ali slika će ti biti jako loša na tvu u toj kombinaciji

 

Hvala rene, znači ništa od toga, mogu da manje više bacim dvd rikorder što se tiče snimanja. Pretpostavljam da ovi novi televizori mogu da snimaju na usb fleš, pa mi jedino to preostaje. Inače se ovaj Panasonic raspada.

Edited by Luther
Link to comment

Zanimljiv razgovor sa operaterkom MTS,da produzim ugovor sa Novom.Na kraju razgovora mi priznade da se ocekuje pocecanje cene zbog PL u maju ili junu najkasnije.Ali prvo sto mi rece na pocetku razgovora,2 godine uz istu cenu.:D

Link to comment

Tek sada vidim da bih placao i neku njihovu izmisljenu rentu na mesecnom nivou od 290din. Ne pada mi na pamet. Sve dok ne ponude besplatno eon box uz paket eon box light necu ni razmišljati da menjam d3.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
On 18.11.2021. at 17:55, Spirit said:

Telenorov nalog na benčmark forumu

 

United Grupa nam nije dala prava na distribuciju njihovog sadržaja, tačnije 22 TV kanala, uključujući N1, Nova S, Sport klub. To je razlog zbog kog ove kanale trenutno nemamo u ponudi. Nadamo se da će nam ovo biti omogućeno u narednom periodu, jer nam je cilj da u ponudi imamo što veći broj kanala i što bolji izbor za sve korisnike. ~Dejan

Boohoo:violina:

 

Đe deal s Telekomom da "ne date prava" UM na deo mobilnog kolača?! 

Link to comment

Na Zvezdari počelo prebacivanje dosadašnjih pretplatnika PTT KDS/PoštaNet na MTS. Zamenjuje se samo STB, ugovor se prenosi na Supernovu, a dosadašnji Mega paket zamenjuje se Super TV Plusom. Pretplata upola cene dve godine, koliko traje i prvi ugovor. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...