Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Krenula je nova Cinemanija. Najstariji domaći filmski kanal je dobio moderan izgled i atraktivne filmove koje u svojoj ponudi neće imati drugi kablovski kanali.Cinemanija će emitovati filmove u čak deset termina: 10h, 12h, 14h, 16h, 19h, 21h, 23h, 01h, 03h, 05hProgram donosi i raznovrsne kratke forme – emisije o filmu, top liste gledanosti, prikaze bioskopskog repertoara i odabranu filmsku muziku.Na Cinemaniju dolaze - Nacionalno blago, Sumrak saga, Pirati sa Kariba, Tri musketara, Kraljev govor, Vozač, Armagedon, Priča o igračkama, Božiji grad, Fer igra, Dilan Dog, Leri Kraun, Magični Majk, Rimu s ljubavlju, Perl Harbor, Deja Vu, Čelična Ledi i mnogi drugi svetski filmski hitovi...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ima li sanse da ikada kablovski operateri sklope deal kao sto su to uradili operateri mobilne telefonije?Znaci zajebi infrastrukturu vec biraj ponudu? Jel to uopste postoji kao princip negde u belom svetu?

Link to comment

da li si siguran da je to uporedivo ? kada pređeš sa vip-a na telenor ti koristiš infrastkturu telenora, a ne vipa, bez obzira što ti broj počinje na 060*.a i imaš npr. sada SBB koji daje iptv bez obzira na internet provajdera

Link to comment
Ima li sanse da ikada kablovski operateri sklope deal kao sto su to uradili operateri mobilne telefonije?Znaci zajebi infrastrukturu vec biraj ponudu? Jel to uopste postoji kao princip negde u belom svetu?
Nema šanse, rekoh ti to već onomadSent from my GT-N7100 using Tapatalk
Link to comment
da li si siguran da je to uporedivo ? kada pređeš sa vip-a na telenor ti koristiš infrastkturu telenora, a ne vipa, bez obzira što ti broj počinje na 060*.a i imaš npr. sada SBB koji daje iptv bez obzira na internet provajdera
Ne znam, lupam i trazim resenje. Zeleo bih da se skinem sa vektora al ne mogu jer su oni razvukli kablove u kraju.Internet koji koristim je beogridov koji nudi IPTV al trenutno na mojoj lokaciji "nema tehnickih mogucnosti".SBB nudi na bilo koju vezu a kad sam pricao sa Beogridom oni kazu ne moze.Jebe lud zbunjenog.@renneIzvini. :( valjda sam sad pitao vise kao IKADA u zivotu ljudskom.
Link to comment

Meni je tamo, u beogridu, neki sef tehnicke, ili sta vec, objasnjavao zasto ne moze.Elem, ja imam tzv. ethernet vezu tj. meni su s' vrha zgrade, iz bazne stanice, spustili kabl direkt u stan. Kad bi ja koristio IPTV ili kako vec povukao bih kojesta i onda bih pravio problem drugim korisnicima ili tako nesto... U glavnom ne moze.Razmisljam da ih ponovo zovem i da im pretim SBB-om posto kod njih moze. :PZnam i da si ovde vec pisao da je njih uzeo SBB al' ne direktno nego nesto G6... Ja bih samo bolju televiziju. Koristim onaj njihov digitalni paket i to je plac majke bozije. Od 135 kanala, radi jedno 80 naizmenicno, random metodom.

Link to comment

pa iptv je običan stream, treba ti oko 4mbps i to je to, tako da nema šta on da "povuče"- Uostalom, trebao si uzeti dok je bio promo period, pa isprobati 30 dana, pa vratiti ako ti ne odgovara

Link to comment
  • 3 weeks later...

Na PTT KDS od 15.12. krece digitalni program za vecinu kanala, a od NG bi trebalo da uvedu 10ak novih. Info je iz njihovog tzv, korisnickog centra, a naravno ta digitalizacija moze da zakasni i par dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...