Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Gledam sad LŠ na Arenama Premium 1 i 2 preko normalnog kabla, i slika u donjem delu ekrana na momente igra, dešavalo se i prethodnih dana. Još neko?

Tj. zadnjih par minuta je prestalo ali pre toga gotovo od starta 2. poluvremena na ove 2 tekme konstantno igranje slike.

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, ducca said:

Gledam sad LŠ na Arenama Premium 1 i 2 preko normalnog kabla, i slika u donjem delu ekrana na momente igra, dešavalo se i prethodnih dana. Još neko?

Tj. zadnjih par minuta je prestalo ali pre toga gotovo od starta 2. poluvremena na ove 2 tekme konstantno igranje slike.

 

 

Čitao sam o ovom problemu i na drugim forumima, ovde (VDSL2) se ne trese, barem ne trenutno na Premiumu 1, mada mi se ne svidja kvalitet slike, vidjao sam i mnogo bolje na HD Arenama...

Edited by Jeremija
Link to comment
54 minutes ago, renne said:

Nisi me shvatio
Browser na tv-u

Probao i preko browsera na TV-u ali bukvalno ne može kompletno da učita naslovnu stranicu irisGO da bih mogao da se ulogujem.

 

Izbacuje mi sledećeu poruku:

 

DRM nedostupan.

Puštanje audio i video zapisa nije omogućeno na ovom pretraživaču. Pokušajte sa poslednjim verzijama Chrome ili Firefox pretraživača.

Edited by Savic
Link to comment
 
 
Čitao sam o ovom problemu i na drugim forumima, ovde (VDSL2) se ne trese, barem ne trenutno na Premiumu 1, mada mi se ne svidja kvalitet slike, vidjao sam i mnogo bolje na HD Arenama...
Ja sam na optici i ovo se dešava upravo u istim intervalima i na kanalima Premium .Preko Iris boxa .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Ima li neko iz Telekoma Arene da čita ovo da se ne brukaju ovakvim stvarima i to na PREMIUM programima kako ih nazivaju .?

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Od noćas na Supernovoj u Boru u ponudi i:

1.Toxic Folk HD
2.RTS Nauka HD
3.RTV 101 SD
4.Kuvo TV HD.
5.Liverpool TV HD.
6.DocuBox HD.
7.RTG int. SD
8.Museum HD.
9.myZen TV HD.
10.Luxe TV HD.
11.iConcert HD.
12.Toxic Rap HD.
13.Mezzo Live HD.
14.CMusic SD.
15.RTS Klasika HD
16.Dorcel HD.
17.Dorcel XXX HD.
18.Playboy TV HD.
19.Kristal TV HD....
Verovatno još neki, ne pamtim više šta je bilo, šta ne.
Sada mi movibox izbacuje i zaključane Farme 1-4 (ranije nije to radio), a mnogi lokalni kanali su zaključani (živ nisam, ako ja u Boru ne vidim vremensku u Bujanovcu ili Caribrodu)

Kanali koji su prešli u HD rezoluciju:. 1.Superstar 2.
2.RTS 3
3.TV Pančevo.
4.Dunav TV.
5.Mreža Most.
6.BN.
7.Svi Prva kanali
8.Trace Sports.
9.Fight Network.
10.Cinestar TV Comedy
11.Cinestar TV Fantasy.
12.Euronews (strani)
13.Sky News.
14.E!
15.Viasat Explore.
16.Viasat Nature.
17.Turizam + TV
18.HGTV
19.Zdravlje TV

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka


Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

Link to comment
On 3.11.2021. at 19:04, renne said:

Tizen nemam pa ne znam. Na WebOS (LG) jako lepo radi

kako ti bre lepo radi? moje iskustvo je sasvim suprotno-nisam skoro video tako kilavu aplikaciju. instalirao danas na LG iz 2020 ili 19, promena kanala traje 5-8 sekundi. imam sbb opticki net, ~600mbps download, tv je mreznim kablom vezan za ruter.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...