Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Treba ti 51% da žele da pređu, ali i to se neće desiti. Jednostavno kablovski ne zalaze u "feud" tuđi. Zato sada svi i nude IPTV, da se ne bi svađali oko kabla. Što je podeljeno, podeljeno je

Link to comment

Ma to je investicioni fond mogu da budu razni scenariji .Idealna varijanta za inv fond je da zavale za dve-tri godine.Naravno uz minimalna ulaganja.Pošto je SBB već veoma jak na tržištu ne moraju mnogo da se rastežu.Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
Pa verovatno će upasti Prva sport, ali tek od sledeće sezone
Od koje godine ističe ona oduka da MOK da pravo preče kupovine prenosa OI imaju državni servisi?To kad uzme recimo Prva biće jedini ozbiljni "zemljotres" na tržištu.Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

izgleda da smo ježa u leđa

KKR je kompanija koja kupuje manje kompanije i posle prodaje delove firme koji su neprofitabilni i posle ponovo prodaje celu kompaniju. Ako je jedan on programa na kablovskoj preskup za njih, za mesec ga vise nece biti. A i cena ce se povecati. Henri Kravis zaradjuje miliardu godisnje, on ne zaradjuje te pare sto daje ljudima sta oni traze nego kroz profit maximanizaciju. Ovo vam pricam iz prve ruke jer zivim u NY i radio sam za ovu firmu godinu dana kao racunovodja.(Simeon, 15. oktobar 2013 17:38)
Link to comment
izgleda da smo ježa u leđa
Ma ovo možeš da kažeš za svaki inv. fond. I za salford u imleku itd. A koji su to delovi kompanije?Pa nije deo kompanije jedan ili dva kanala.Lupeta čovek kao i masa ljudi koji vole te apokaliptične priče.Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Ne kapiram. Recimo neko odluci da hoce neku kablovsku i ovi su spremni da dodju do zgrade (ili, recimo, direktno do njegovog prozora) i njemu treba 51% stanara da bi to proslo?

Edited by Nesh
Link to comment

Pa ono sto sam ja iskusio recimo, u P.Toljatija, pa i u Bl.70.Da su podelili teritoriju da se ko mafijasi ne petljaju jedni drugima u zabran.Nije bilo sanse da SBB dodje u BL70 gde je IKOM pa i u P.Toljatija gde je bio PTT KDS i ikom.Malo je tu TT uleteo ali eto sta se sa njima dogadja...Ako si ih ti kontaktirao i oni rekli moze hocemo da dodjemo, super!Koliko ja znam treba ima 51% saglasnost da udju sa instalacijom ne obaveznim pretplatnicima.E sad to se menja kod svakog provajdera i verovatno zavisno od teritorije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...