Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Rene, da nemaš neki info šta se dešava sa Targom? Bukvalno se raspadaju. Od kada su upgrade-ovali firmware na ruterima, gomili korisnika se povremeno ruter resetuje sam od sebe. Mesecima ne kače nove korisnike jer kao nemaju rutere. Kod mene zatvorili poslovnicu. Ljudi masovno pizde, a taj problem sa ruterima i sl traje mesecima i mesecima. Pitanje je samo da li će neko da ih kupi ili će da se raspadnu na komade...

Link to comment
E nego oni su još tamo na početku bul zorana đinđića?Nisu se iseliliPoslato sa WC šolje by BVK
iseljeno već sedam dana se sve emituje sa nove lokacije u kumodražu
Link to comment
iseljeno već sedam dana se sve emituje sa nove lokacije u kumodražu
To SBB?Ja bio u Sk juče u starim prostorijama?Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
glas, koliko znam piši propalo, jer su propali, para nemaju, a neće ih ni imati, na žalost
zna li se ko im je poslao svilen gajtan sbb ili telekonj- ili su propali zbog promene vlasti- stvarno šteta, firma koja je mogla svojom ponudom pogurati monopoliste da značajno unaprede uslugu ili makar smanje cene ako to nisu u stanju
Link to comment
zna li se ko im je poslao svilen gajtan sbb ili telekonj- ili su propali zbog promene vlasti- stvarno šteta, firma koja je mogla svojom ponudom pogurati monopoliste da značajno unaprede uslugu ili makar smanje cene ako to nisu u stanju
Pa to ja sam gledao to kao dizanje lestvice za ostale...Koristio njihov net 6 meseci dok se nisam preselio i bilo sve sasvim dobro!Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
zna li se ko im je poslao svilen gajtan sbb ili telekonj- ili su propali zbog promene vlasti- stvarno šteta, firma koja je mogla svojom ponudom pogurati monopoliste da značajno unaprede uslugu ili makar smanje cene ako to nisu u stanju
Promena vlasti im došla glave, valja vratiti ogromne kredite, plus Telekomu nikako ne odgovara takav igračSent from my GT-N7100 using Tapatalk now Free
Link to comment
Koliko ja vidim po tome kako je kod moje keve dosta dugo oni tolerisu zakasnjenje, slucajno sam nasao da je tako zaboravla 2 meseca da plati i nista...
Možda TVNet gase šestog ako ne platiš do petog. Bar je tako bilo prošle god, od tada mi se ne dešava da zaboravim. I to sve unapred mamicu im. Dugo se spremam da smaram Nešto za zaštitu potrošača zbog toga, a sve se nadam da će neko drugi da se iscima, ako već i nije..
Link to comment
Možda TVNet gase šestog ako ne platiš do petog. Bar je tako bilo prošle god, od tada mi se ne dešava da zaboravim. I to sve unapred mamicu im. Dugo se spremam da smaram Nešto za zaštitu potrošača zbog toga, a sve se nadam da će neko drugi da se iscima, ako već i nije..
+1I sto kaze Muslin, od tad ne zaboravljam da uplatim. Naravno da je sesti bio petak, pa sam uplatio sedmog (subota), pa im je racun stigao tek u ponedeljak, pa sam dobio net u utorak...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...