Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Od sledece nedelje na Areni krecu NHL i ABA. Za razliku od NFL-a, izgleda de cemo se nagledati hokeja na Areni ove godine :thumbsup: , najavljeno je 4 ili 5 prenosa samo u prvoj nedelji prenosa. ABA prenosi startuju u petak 4.10. (MZT-Olimpija), Zvezda i Partizan na Areni 1 u subotu tj.nedelju od 17h.NFL izgleda samo nedeljom od 22:30 i SNF. :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...
rene u kakvom su odnosu sb i ikom?
nisam rene, ali sam korisnik ikoma vise od 10 godina.inicijalno ikom i sbb nisu bili u najboljim odnosima jer je ikom bar jednom odbio ulogu satelita i prodaju sbb-u.u poslednje vreme situacija se poboljsala pa sada ikom iskljucivo kupuje internet od sbb-a tj. njegove cerke firme (ranije su kupovali od telekoma).takodje, ikom spada u one operatere koji distribuiraju deo kanala koji se smatraju sbb ekskluzivom (sportklub i ultra npr.) Edited by Bane5
Link to comment
, ikom spada u one operatere koji distribuiraju deo kanala koji se smatraju sbb ekskluzivom (sportklub i ultra npr.)
a ima i arenu, tako da :thumbsup: za ikom ... samo nerviraju one uplatnice što šalju po tri meseca unapred i onda čovek lako zaboravi da ih plati, pa mu isključe televiziju :( Edited by Lezilebovich
Link to comment
a ima i arenu, tako da :thumbsup: za ikom ... samo nerviraju one uplatnice što šalju po tri meseca unapred i onda čovek lako zaboravi da ih plati, pa mu isključe televiziju :(
Koliko ja vidim po tome kako je kod moje keve dosta dugo oni tolerisu zakasnjenje, slucajno sam nasao da je tako zaboravla 2 meseca da plati i nista...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...