Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Osnovni paket je besplatan samo za postojeće korisnike iptv-a. Ako nemate iptv onda mora da se plati i osnovni da bi se uzela arena.

Da biste mogli da koristite Web TV potrebno je da imate (kupite) Osnovni paket. Osnovni paket ovog servisa je besplatan za korisnike Net, IPTV i Box paketa. Ovi korisnici aktivaciju besplatnog paketa mogu obaviti na stranici Gledaj Web TV.Posle kupovine paketa, dovoljno je da se na naslovnoj strani Web TV prijavite unošenjem korisničkog imena i lozinke i izborom opcije Gledaj Web TV pristupite programima na koje ste pretplaćeni. Informacije o ponudi TV kanala, po paketima se nalaze u Korisničkoj zoni - Web TV paketi.
Edited by Renegade
Link to comment
Osnovni paket je besplatan samo za postojeće korisnike iptv-a. Ako nemate iptv onda mora da se plati i osnovni da bi se uzela arena.
Osnovni paket ovog servisa je besplatan za korisnike Net
i radi
Link to comment

Dobro to kad se poredi GP sa ovim varijantama je kad ti odgovara weekly fix, a nije ti bitno koga prenose.Inače realno ne može da se meriPoslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Moze podsecanje, koji novi kanali?Btw uopste ne uspevam da kupim WEB TV paket, stalno mi daje poruku da kupovina nije uspesno obavljena. Dajte neki hint kako da to resim do 19h :(

Link to comment

Pa da. Sad kad mi to rece setim se price od sinoc ortaka koji je uzeo box paket pre koji dan, a web tv mu ni za kurac ne treba. Jbg, septembar placen. Ali hvala za savet.

Link to comment
Ovi sa Arene su dileje totalne. Proslo kolo 4 prenosa NFL-a, ove nedelje 2. Jebeni ESPNA i kad se ugasi... :fur:
Hmmmmm rekoh ja...
Najavili danas u tv dodatku politike...Inace taj paket je tri utaknice nedeljom i MNF TNF sve dok ne ulete ozbiljne fudbalske lige to je ipak prioritet
Link to comment
Ma naravno. Niko se nfl-a nije nagledao na Arenama.Inače, nemci uveli i drugi kanal za američke sportoveПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Pa prosto tako je, dobro i da ovoliko ima...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...