Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

 Da, to jesu logična pitanja, a i vest je napisana pomalo nejasno. Kažu da "državna telekomunikaciona kompanija planira da Telenoru ustupi kompletnu infrastrukturu kablovske mreže i kompletan sadržaj kablovske televizije". Da li to znači da bi se Telekom sasvim povukao iz posla ili da bi postojala dva provajdera sa identičnom ponudom? Ili se nadaju da na ime Telenor (koje već odavno nema veze sa Norvežanima, je li) privuku nove, neobaveštene klijente...Ko zna kakav su cunning plan osmislili.

Link to comment

Recimo..Ponude onima koji imaju Telenor karticu Tv i net po nekoj smesnoj ceni..18 meseci po dinar.

 

Uradice oni sta god da izbace SBB iz igre..kad su krenuli u igrariju oko Kopernikusa nisu to poceli samo da maznu cash i odustanu na pola puta..terace do kraja.

 

I verujem da ce uspeti.

Link to comment

pa mogli bi  iderači iz sbb-a da ponude ako ne 12 onda barem 6 meseci za dinar, za dvogodišnji ugovor i za stare a ne samo za nove korisnike, plivaju u parama, ali verujem da će njihove gazde da pozovu ambasadora a on vučkaru i da će se gušenje sbb-a stopirati

  • +1 1
Link to comment

Ima li neko predstavu koji % su u igri trenutno, koliko ko drzi trzista?

 

17 minutes ago, SNARC said:

Recimo..Ponude onima koji imaju Telenor karticu Tv i net po nekoj smesnoj ceni..18 meseci po dinar.

 

Meni to zvuci kao epsko samoubistvo Telekoma, izgubice tako i kablovske korisnike a i mobilne, svi ce da pojure za time (ne samo SBB korisnici), a ponuda u Telenoru ista kao i u Telekomu, pri tom Telekom ima najgoru korisnicku podrsku u zemlji, bukvalno nijedan razlog nemas da ostanes kod njih.

 

Jedino ako Telekom planski zeli da se povuce iz igre kablovskih operatera, tj. da ubire harac samo preko proxyja zbog infrastrukture, ali i to je opasna rabota za njih. Nejasno je dosta toga iz clanka.

Link to comment

Moguce je da su provalili da nisu privukli onoliko korisnika SBB-a koliko su zeleli/planirali..a videli su da je vecina njih u Telenoru pa su pokrenuli ovo.

 

Telenor je do skoro imao neki dodatak i bonus za one koji su njihovi pretplatnici a imaju ugovor sa SBB-om, vidim sada da je ta opcija iskljucena.

Link to comment

Ovo saopštenje je klasično saopštenje nekog ko pokušava da se dodvori svojim šefovima u firmi u stilu:
Vidi šefe al sam im ga šukno.
Nije SBB/UG nimalo gadljiv na vrlo ozbiljna muljanja, kad im se dozvoli.
A da ne pričam o vrlo bezobraznom odnosu prema korisnicima, ništa manjem nego TS.
Ja sam zato vrlo blizu da pređem na Telekom., jer su mi za potpisivanje nove ugovorne obaveze (stara mi je istekla pre 4-5 meseci) ponudili paket koji bi bio blizu cifre koju sam sada plaćao--
6 meseci po "staroj ceni"
12 meseci pinkovih kanala džabe
Naplatili bi mi eon uređaj
Naplatili bi mi uređaj za drugi uređan.
Pokušao samda objasnim osobi sa druge strane da to "6 meseci" praktično već imam kada bi nastavio da plaćam bez UO.
Ali ne vredi.
Tako se ne dobijaju korisnici.
A nei ovim paničnim tekstovima.


.... Shiit has hit the fan!

  • +1 3
Link to comment
Quote

Državna telekomunikaciona kompanija planira da Telenoru ustupi kompletnu infrastrukturu kablovske mreže i kompletan sadržaj kablovske televizije.

Šta to tačno znači?

Da daju Telenoru Last mile pristup optikom?

Da daju Telenoru Supernovu?

Da daju Telenoru IPTV?

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ovo saopštenje je klasično saopštenje nekog ko pokušava da se dodvori svojim šefovima u firmi u stilu:
Vidi šefe al sam im ga šukno.
Nije SBB/UG nimalo gadljiv na vrlo ozbiljna muljanja, kad im se dozvoli.
A da ne pričam o vrlo bezobraznom odnosu prema korisnicima, ništa manjem nego TS.
Ja sam zato vrlo blizu da pređem na Telekom., jer su mi za potpisivanje nove ugovorne obaveze (stara mi je istekla pre 4-5 meseci) ponudili paket koji bi bio blizu cifre koju sam sada plaćao--
6 meseci po "staroj ceni"
12 meseci pinkovih kanala džabe
Naplatili bi mi eon uređaj
Naplatili bi mi uređaj za drugi uređan.
Pokušao samda objasnim osobi sa druge strane da to "6 meseci" praktično već imam kada bi nastavio da plaćam bez UO.
Ali ne vredi.
Tako se ne dobijaju korisnici.
A nei ovim paničnim tekstovima.


.... Shiit has hit the fan!
 

 

Bukvalno je samo zbog ovoga otac presao na Telekom. Tamo mu dali 12m za dzabe BOX 4 + mobilni za dž

Edited by DrIlic
Link to comment
2 minutes ago, DrIlic said:

 

Bukvalno je samo zbog ovoga otac presao na Telekom. Tamo mu dali 12m za dzabe BOX 4 + mobilni za dž

Dobio dve pogodnosti? Mene ljudi u Telekomu poslednja 3 meseca ubeđuju da je to nemoguće i da se to oštro kosi sa poslovnom politikom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...