Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Bez'te od mrtvog Radijus Vektora mmicuimdimmicubem!! :fur:Imam stavku Ostale usluge/promene paketa od 1633.32 a nit' luk jeo nit' luk mirisao!! Sad moram da se cimam do poslovnice da tamo razjasnim™!!Rene, SBB infrastruktura se postavlja po saglasnosti 51% stanara zgrade ili po 51% pristanka stanara zgrade da ce biti korisnici SBB televizije??Drugim recima, kako da uteram SBB kablovsku u moju zgradu?

Link to comment

Nikako, ako već neka kablovska postoji nema šanse da ćeš uspeti da promeniš. To je neki njihov interni dogovor i toga se drže. Nego uzmi onaj D3i, počeo je sa radom

Link to comment

Inace, Arena najavila prenos otvaranja nfl sezone:Denver@Baltimore. Video sam na nekom hrvatskom portalu da su za sledecu nedelju najavili prenose: Atlanta-NO i San fran-Green bay. Naravno, od ovih nasih mutavaca jos nema nikakve potvrde, ali mi se cini da ce imati vise prenosa nego prosle sezone...

Link to comment

Najavili danas u tv dodatku politike...Inace taj paket je tri utaknice nedeljom i MNF TNF sve dok ne ulete ozbiljne fudbalske lige to je ipak prioritetImas vec na sajtu za prvo kolo...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Nikako, ako već neka kablovska postoji nema šanse da ćeš uspeti da promeniš. To je neki njihov interni dogovor i toga se drže. Nego uzmi onaj D3i, počeo je sa radom
Hm.. a ja sam pre par godina primetio da je PTT KDS u moju zgradu, par godina nakon SBB, dovukao kablove i orman. Orman je montiran u hodniku jednog nivoa podruma.Svojevremeno sam ih zvao i oni pojma nemaju da je tu montirana instalacija.Kako da iskoristim ovu činjenicu? Edited by CTale
Link to comment

Kakve su sanse da na Klik Sport portalu budu prenosi NFL? Prosle sezone mi Klik spasao Ligu sampiona, odlican stream, prikacim na TV, skoro nema razlike...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...