Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

2 hours ago, Velocipede said:

Čuo sam da ljudi imaju problem s tim, ali kod mene se to ne dešava... Čitav dan se vrti SK, nisam primetio da se zamrzava... EON aplikacija na LG televizoru.

 

@Mil@n Šta se dešava kad smrzne, moraš "ručno" da pokreneš ili nakon nekog vremena ide dalje?

 

Promenim kanal i vratim i proradi.

Link to comment
10 hours ago, Jozef K. said:

Eon van mreže daje app za jedan TV van mreže i tri dodatna uređaja? Koja su ta tri uređaja? Preciznije šta podrazumeva to uređaj?

Zavisi od ugovora, generalno kod "EON van meže" imaš 

- EON android box (dobiješ od njih) - 1 kom + opciono 1 kom (299din/mesečno)

- EON smart tv - 1 nalog (fora sa kodom)

- EON web - 3/5 ili tako nešto

 

 

2 hours ago, Jozef K. said:

Android može da bude i neki kineski android box?

 

Na kinezima radi EON web, nisam siguran da radi EON smart. Možda na nekim modelima.

 

58 minutes ago, DrIlic said:

Evo uplatio EON porodicni, bilo je samo problema dok su namestili nalog (trajalo je 1h). Radi fino, morao sam da mu smanjim kvalitet videa / protok na 4mbps, jer vec na 7 mbps krece da secka. Mada treba i da se proveri i kada na jednom kompu bude isao neki multiplayer, na drugom Netflix + 2 iris TVa i yt na nekom fonu.

 

Može da se vari na onu fabričku foru

Generalno, kad se menjaju kanali povuče više, posle se stabilizuje.  Kao što sam napisao, ja na 20Mbps nemam problema ako su dva uređaja, a kad uključim i treći desi se da sporije menja programe.

Kod EON-a je veliki buffer, oko 20 sekundi.  Čak i na mnogo sporim vezama izgura HD posle minut gledanja. Seckanja slike koje se javlja kod MTS IPTV ovde nema.

 

Ipak, realno sa 10Mbps može normalno da radi samo jedan uređaj. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Promenim kanal i vratim i proradi.

 

Onda se kod mene to ne dešava. Mislio sam da možda na trenutak zaglavi na reklami, pa da ne primetim, ali primetio bih da "zamrzne".

 

Uglavnom gledam SK ili N1/NovaS.

 

Možda me još nisu ubacili u taj program personalizovanih reklama :)

Link to comment

kad vec kukate da pitam i ja:

da li vam je mts iris bagovita aplikacija? ja dolazim u iskusenje vise puta u toku dana da razbijem daljinski o tv. da li je to do mene ili je sama aplikacija bagovita i sranje?

Link to comment
hvala renne
ja vidoh ocima svojim da na dva mesta koci. verovatno negde radi ok. ne znam zasto su menjali onaj krajnje user friendly intrefejs?
Ma žalili su se i ljudi i na taj prethodni.
Ja kod nekog ortaka probao i hteo da gađem tv upravljačem.

To me do sada držalo da ne uzimam.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
7 hours ago, djordje geprat said:

 

ponuđen mi je pretraživač majkrosoft edž, instaliran je i, kada sm hteo da se regisrujem i ulogujem na eon koristeći taj pretraživač, odbijeno je.

 

 

Ne treba da radite novu registraciju, nego se samo ulogujete koristeći isti e-mail i lozinku koje ste koristili i u hromu. Ako ste zapravo tako i pokušali u novom pretraživaču, da li u hromu i dalje radi normalno? 

Link to comment

Ne reaguje mi daljinac, upale se plava i zelena lampica, a ona zelena u sredini blinka (izmedju TV/STB i crvenog power dugmeta).

 

Negde na netu videh da je to neki update daljinca, očigledno nisu baterij obzirom da sam skoro stavio nove.


Šta je u pitanju?

Link to comment

Zelena lampica jeste najčešće oznaka za update, ali može biti i kvar daljinskog. Meni se jedan tako pokvario i stalno se lažno ažurirao, potrošio mi tri para baterija za kratko vreme dok nisam nazvao SBB. Oni mi ga odmah zamenili...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...