Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

ovo me zanima:

registrovao samse preko laptopa, koristeći gugl hrom na eon. ulogovao se i regularno funkcioniše.

ponuđen mi je pretraživač majkrosoft edž, instaliran je i, kada sm hteo da se regisrujem i ulogujem na eon koristeći taj pretraživač, odbijeno je.

 

da, ovde u selu koristim mobilni VIP internet (USB stik) i eon funkcioniše uz povremene zastoje. informacije radi, ovde je signal za VIP mobilni takav da je telefon moguće koristiti jedino sa 2G mrežom. o onih GB koji su u paketu nema šanse da se aktivira.

Link to comment

@Spirit Skoro sam testirao na 10/1 ADSL-u EON van mreže, radili su i HD kanali bez problema (u tom trenutku nije bilo uređaja koji su vukli intenet osim TV-a).

 

Da ne bude zabune, ako neko kupi box uz prepaid EON van mreže ili dobije na korišćenje box uz postpaid, taj uređaj ne ulazi u "računicu" za dozvoljene uređaje, tačnije dozvoljen je Box + Smart TV + 3 aplikacije za Android ili browser

  • +1 1
Link to comment

da, stara boljka, ubacili su personalizovane reklame, a nisu to dobro implementirali, pa sad ljudima stvara probleme velike

i da, to je samo na njihovim kanalima

Link to comment

Čuo sam da ljudi imaju problem s tim, ali kod mene se to ne dešava... Čitav dan se vrti SK, nisam primetio da se zamrzava... EON aplikacija na LG televizoru.

 

@Mil@n Šta se dešava kad smrzne, moraš "ručno" da pokreneš ili nakon nekog vremena ide dalje?

Edited by Velocipede
Link to comment
2 hours ago, Velocipede said:

@Spirit Skoro sam testirao na 10/1 ADSL-u EON van mreže, radili su i HD kanali bez problema (u tom trenutku nije bilo uređaja koji su vukli intenet osim TV-a).

 

Da ne bude zabune, ako neko kupi box uz prepaid EON van mreže ili dobije na korišćenje box uz postpaid, taj uređaj ne ulazi u "računicu" za dozvoljene uređaje, tačnije dozvoljen je Box + Smart TV + 3 aplikacije za Android ili browser

Android može da bude i neki kineski android box?

Link to comment

EON aplikacija za android tv(smart tv) gde se ukucava onaj kod bi trebalo da radi ok na svim android boksovima pa i na kinezu

Edited by arkonada
  • +1 1
Link to comment

Ovo što Renne kaže, Android TV = Smart TV aplikacija (kao što su na LG webOS-u ili Samsung Tizen-u), a klasični Android je nešto drugo i to je ovo "mobilni uređaji".

 

Većina tih jeftinih box-ova ima Android, a ne Android TV. npr. Xiaomi box ima Android TV.

Edited by Velocipede
Link to comment

Evo uplatio EON porodicni, bilo je samo problema dok su namestili nalog (trajalo je 1h). Radi fino, morao sam da mu smanjim kvalitet videa / protok na 4mbps, jer vec na 7 mbps krece da secka. Mada treba i da se proveri i kada na jednom kompu bude isao neki multiplayer, na drugom Netflix + 2 iris TVa i yt na nekom fonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...