Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Drugar mi je pre jedno pola godine rekao da mu ne radi  N1 na EON app za smart televizor na supernova internetu.

 

Mozda to nije isti sistem, izvinjavam se.

Link to comment

Da, zato sam i pitao da li radi, a imao sam pogresan info izgleda.

 

Koristim sbb premium sa 500mbps internetom i uzecu arena cloud kad krene da se placa i opet imam sve.... i to je sasvim dobar izbor. A da su preskupi, jesu, a da su bezobrazni sto ne daju pogodnosti starim korisnicima, jesu.

Edited by Milosh76
Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

Drugar mi je pre jedno pola godine rekao da mu ne radi  N1 na EON app za smart televizor na supernova internetu.

 

Mozda to nije isti sistem, izvinjavam se.

pa verovatno je pozajmio od nekoga nalog

Edited by renne
Link to comment
1 hour ago, DrIlic said:

Koliku brzinu neta zahteva EON za Android/Smart TV?

 

Ja imam ADSL 20/1 koji u DL u praksi jedva pređe 17Mbps.  Gura mi dva EON van mreže uređaja na kojima je na jednom podešeno sve fabrički a na drugom sam ručno podesio na 7Mbps + EON web preko računara podešen na 4Mbps.  Kad su sva tri uključena dešava se da malo sporije menja programe. Zastajkivanje sam primetio jednom ili dva puta za ovih godinu dana.

 

Za jedan uređaj ima da leti.

 

edit:

Ne pitaj me zbog čega imam ADSL još uvek.

 

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Meni treba za Mi Box konkretno koji je povezan na WiFi. Racunam da bi radilo, ali nisam bio siguran jer imam 3 mts TV i jedan modem prikljucen plus dva racunara povezana, mada Sling TV, Netflix i Hulu rade bez problema.

 

Ne znam dal je dozvoljeno ovde ali ako ima neko na probu EON za smart tv u zamenu za HBO Max.

Edited by DrIlic
Link to comment

Može EON da radi i sa manjim protokom, kod drugara koji je do skoro imao 10/1 radilo je bez problema. Naravno, na tim protocima može da se smanji rezolucija, slika bude zamućena ako se net koristi intezivno i za neke druge potrebe istovremeno, ali suština je da šljaka. 
 

@DrIlic nalog je ograničen na 1 smart TV i dodatna tri uređaja. Ako ti nešto znaci mogu da ti dam nalog za jedan od ta tri

Edited by Spirit
Link to comment

Eon van mreže daje app za jedan TV van mreže i tri dodatna uređaja? Koja su ta tri uređaja? Preciznije šta podrazumeva to uređaj?

Edited by Jozef K.
Link to comment

Do kada traje ona akcija da su svi kanali otključani? Meni još uvek radi HBO. Nešto mi se 15.januar, javlja kao kraj.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...