Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

to bi bilo super, mada evo gledam sada jedinstvo-chelski na sk hd i čini mi se da je to upscale- ovan 720p, možda se tripujem ali mi prenosi na rts hd deluju kao da imaju više detalja - veću rezoluciju

Link to comment

Sa tim da rts HD nije uvek HD, ja bih rekao. Verovanto zavisi od izvora, ali nekad se vidi da je slika useravanje koliko je čisto, a nekad kao da nema razlike u odnosu na rts sa koga ide HD stream, menjam npr sa keca na rts hd i nema razlike ili je minorna.

Link to comment

Valjda ima nekih operatera koji nisu zauzeli stranu u bifu Arena (čitaj Telekom) vs. SBB - koliko ja znam može se nađi kombo Arenasport + Sportklub kod Vektora i Ikoma. E sad, koliko ja znam, dosta prenosa NFLa na Areni idu na dvojci, što kod nekih operatera ne ide u osnovnoj ponudi.

Link to comment
samo da proverim moje sumnje... nemoguce je imati na kablovskoj i Premier Ligu i NFL?
Moože kod Ikoma, ali ne znam gde će ići NFL, na kojoj areni, kao što NekoIzMase reče
Link to comment
samo da proverim moje sumnje... nemoguce je imati na kablovskoj i Premier Ligu i NFL?
Ima na PTT KDS-u (u Beogradu bar) sve četiri Arene, i SK i SK+, tako da je moguće imati i PL i NFL, osim utakmica koje idu na SK Prime.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...