Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Jel ti HD dekoder? Ja imam neki kojim sam bas zadovoljan...
Nije, onaj sa karticom za digitalnu televiziju. Hteo ja da predjemo na HD ne bismo li dobili neki normalniji dekoder.... Ceka se, jer tih nemaju, pa bi majstori dosli za par dana a najbolje bi bilo (opcija 2) kada bi TV imao onaj otvor na sebi pa da gurnem samo tu karticu i super svima (devojka iz Vektora)
Link to comment

VAU, ma gde znam?!?Sa Beogridom sam razgovarao pre jedno dve nedelje bas na temu televizije jer su poceli da je guraju tj. video sam to na poslednjem racunu koji sam placao. Sav odusevljen sam ih zvao i ispostavi se da nemaju "tehnicke mogucnosti"™ za sad... a jes' mi nesto zalicilo na ponudu SBB-a da budem iskren.Nisam za total TV jer to je vise resenje za ljude van grada...Beogridm mi gruva bas dobar internet i verujem da sa ovom kombinacijom mozda i bude nesto... mada ako je to sad pod istom kapom... :wacko:

Link to comment

pa ima skoro godinu dana nezvanično, a tri meseca zvanično da beogrid nije više samostalan. Ali biće to super, ne brini, D3i je odlična opcija, tako da samo napred. A total tv je odličan za bilo gde, nema da razmišljaš, znaš da uvek imaš signala i slike. I ako sada potpišeš ugovor, do 1.12. ne plaćaš ništa. Eto šta sve možeš da naučiš na PPP :)

Link to comment
Eto šta sve možeš da naučiš na PPP :)
themoreyouknow.jpg
jedino uz ugovor na 24m :fantom:
Pa ja bih svakako postajao njihov korisnik po prvi put... Jel ima neka posebna caka mislis?
Link to comment

Ima li nekih naznaka da će pored D3i da nude i ADSL u paketu? Nekako bi bilo logično da objedine usluge pošto već nude net u Total Mix varijanti... :fantom:

Edited by stajkowski
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...