Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Sve u svemu, usluga je spremna.Poboljšali su sliku, optimizovai promenu sa jednog HD na drugi HD kanal, otklonili još neke dečije bolesti.Meni je jednina ozbiljnija mana to što nema teleteksta. Nisam pitao da li će i to da uvedu ili će ostati tako.Podrška za USB takođe ne radi...

Link to comment

Sam box ima mogućnost da čita teletekst (taster gore levo).Svi IPTV operateri imaju problem sa teletekstom, jer se tu ne šalje sa slikom, nego kao poseban signal, tako da ovo i nije ništa neobično.Sa druge strane, servis teleteksta i jeste vrsta koja odumire...

Link to comment

Jel ima neko informaciju koji "paket" je Arena kupila za prenose NFL-a ove sezone?Prosle godine su imali svega 2 prenosa po kola, a pretprosle cini mi se znatno vise...

Link to comment
Poštovani,Za sada nemamo tačne podatke koliko nedeljno prenosa sadrži paket NFL lige za narednu sezonu, koju možete pratiti na Arena Sport kanalima.
Dobro da znaju šta su kupili...
Link to comment

Jel ovo odgovor sa njihovog sajta!? :isuse: :0.6: Mada, kapiram da znaju da su kupili neki šugavi paket sa max 2 prenosa po kolu. Da imaju pravo na vise-verovatno bi brze-bolje objavili, cenim da bi im se neko onda i pretplatio na sva 4 kanala...

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Pjeeee... Ima li naznaka kad ce Vektor malo da se uozbilji pa da zalici na kablovskog operatera?
Pa nije Vektor toliko los...jedan od retkih operatera gde mozes imati sve Arene i sve Sport Klubove...i imaju dosta HD kanala...jest da je malo skuplje ali sve se moze imati.
Link to comment

Imam onaj paket 130+. Dekoder sto su mi dali je plac majke bozije. Sam od sebe se pali gasi. Interfejs nikakav. Nemaju Comdey Central, nemaju Ginx...Tako bih ih lako promenio da imam opciju :rant:

Link to comment

Targo je slabiji sa ponudom. Nameracio sam se bio na SBB al' oni nemaju infrastrukturu u mojoj zgradi a da bi je imali mora 51% stanara da uvede SBB tako da... mission impossible V

Link to comment
Imam onaj paket 130+. Dekoder sto su mi dali je plac majke bozije. Sam od sebe se pali gasi. Interfejs nikakav. Nemaju Comdey Central, nemaju Ginx...Tako bih ih lako promenio da imam opciju :rant:
Jel ti HD dekoder? Ja imam neki kojim sam bas zadovoljan...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...