Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pozdrav

Da li neko moze da mi kaze cija je Supernova? Da li je to podbrend od MTS-a ili od bivseg vlasnika Kopernikusa? Cudi me da bi mu MTS dozvolio da opet udje u posao sa kablovskom distribucijom posle prodaja Kopernikusa MTS-u.

Ako je od MTS-a, malo me cudi da onda MTS sam sebi pravi konkurenciju....

Link to comment

Supernova je MTS-ov kablovski brend. Sastavljena od bivših Kopernikusa, Vektora, AV Com-a i drugih, koje je MTS pokupovao u ratu protiv SBB-a. Najpoznatija je akvizicija Kopernikusa za nerealnih 200 mil. evra.

Edited by msv
Link to comment

Zasto MTS napokon ne kupi i Posta net pa da zavrsi sa ovom cirkusijadom sto je naredjeno Posti da ne sme da ima United Media programe? Ako je Kopernikus imao 200.000 pretplatnika i placen 200 miliona eura( svi znamo da je to nerealna cena) pa valjda je lakse kupiti 90.000 pretplanika od Posta net-a i za mnogo manje para pogotovo sto je i Postanet i MTS drzavni. Dovoljno je jedno naredjenje od gore i Posta net za malu lovu prelazu u MTS. Ovako ce samo unistiti Posta net sa ovim glupim odlukama oko ukidanja programa i na kraju ce ceo Posta net ostati bez pretplatnika koji ce uglavnom preci na SBB.

Link to comment
2 minutes ago, stoka said:

Moguće i da idu na gašenje postanet-a, jer da bi ih kupili, možda bi morali da smanjuju penzije ...

Pa moguce da idu ali vecina ce preci kod konkurencije u SBB a to je onda losa poslovna odluka. Ili se varam pa ce svi preci na Supernovu...nemam pojma.

Link to comment

Da li se uz EON lite dobija EON box uredjaj ili iskljucivo i jedino D3?

Da li mogu imati vise od jednog ugovora, na razlicitim lokacijama, na svoje ime i da li cu dobiti pola godine za dinar?

Majka mi je umrla, paket je Silver Duo na njeno ime, da li cu placati penale zbog raskida ugovora?

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Da li se uz EON lite dobija EON box uredjaj ili iskljucivo i jedino D3?

Da li mogu imati vise od jednog ugovora, na razlicitim lokacijama, na svoje ime i da li cu dobiti pola godine za dinar?

Majka mi je umrla, paket je Silver Duo na njeno ime, da li cu placati penale zbog raskida ugovora?

Pa valjda imaju obzira sunce im žarko

Link to comment

I meni je keva umrla ove godine.

Zovi ih što pre da im javiš i da vidiš šta dalje (gasiš uslugu ili prenosiš na tebe).

 

Nisam imao problema ni sa kim, razumni su svi. 

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...