Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

I mene zanima šta je najbolja opcija da bih imao i arenu i sportklub, kao i n1? Zbog pedera Vučića koji ne može da podnese n1, zbog čega mi je pošta ukinula sportklub i n1, prvi put u životu moram da pratim i ovakve topike.

Doduše sada će ovaj nova sport biti važniji od sk.

Edited by Nikodije
Link to comment
13 minutes ago, Moća said:

Znači moći će MTS optika i EON?

Da. Eon van mreže, pa biraš koji ti najviše odgovara

Eon lite, full, porodični, samo sportski..

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

I mene zanima šta je najbolja opcija da bih imao i arenu i sportklub, kao i n1? Zbog pedera Vučića koji ne može da podnese n1, zbog čega mi je pošta ukinula sportklub i n1, prvi put u životu moram da pratim i ovakve topike.

Doduše sada će ovaj nova sport biti važniji od sk.

Pa ili neki od eona, ili total

Link to comment

Znači ko bi hteo SK i N1 a recimo imajiu mts net oni će imati neki eon paket i uređaj koji će moći da koriste? To je već aktuelno?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Znači ko bi hteo SK i N1 a recimo imajiu mts net oni će imati neki eon paket i uređaj koji će moći da koriste? To je već aktuelno?



... Shiit has hit the fan...


Aktuelno već nekoliko godina, prvo preko D3i, sada preko EON
Link to comment

Eurosport sa svojim skijanjima i karlingom možda nekome sada i nije toliko atraktivan, pa može lako i da ga se odrekne, ali vodite računa da su otkupili prava za OI u Tokiju ... Interesuje me samo da li će zbog RTS-a provajderi blokirati Eurosport tokom olimpijskih igara ...?

Link to comment
Eurosport sa svojim skijanjima i karlingom možda nekome sada i nije toliko atraktivan, pa može lako i da ga se odrekne, ali vodite računa da su otkupili prava za OI u Tokiju ... Interesuje me samo da li će zbog RTS-a provajderi blokirati Eurosport tokom olimpijskih igara ...?
Naravno da neće
To su globalna prava
Link to comment
30 minutes ago, Moća said:

Renne a jel može da se instalira njihova aplikacija za telefon na android box?

 

u mom slucaju, kada instaliras eon aplikaciju na tv box ( od onih iz kategorije ispod40 eur ) - aplikacija se ponasa kao da je rec o smart TV-u, tj mora aktivacioni kod da se unosi a ne kao kod obicne aplikacije na telefonu/lap-topu

 

 

Link to comment

Različite su aplikacije za android tv i za android mobilne i tablete. Može i ta obična koja nije za smart tv da se instalira ali je navigacija otežana jer, logično, očekuje da imaš touch screen :D. Može da se premosti nekim air mouse programom ako je baš nužda.

Link to comment

Da li je neko vec probao da koristi EON smart box u inostranstvu? Znam da Android aplikacija sljaka, jer je i sam koristim, ali sam razmisljao da uzmem i kutiju. Jedino sto nisam siguran da li bih onda morao da uzmem pretplatu van SBB mreze (naravno, ne bih im rekao koja je prava namera) i jednostavno da koristim ruter sa VPN firmware na kom dignem srpsku IP adresu? Ako neko ima neka iskustva u vezi instalacije, bio bih mu zahvalan na detaljnijem objasnjenju...

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...