Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pretrcao sve serje par puta i nema. Sad sam i u filmove pogledao da ga nisu slucajno tamo stavili.

 

Bar da imam pristup hbo go dok je ova promocija pa mogu da je pogledam na drugom tv-u :)

Link to comment

ipak dali :)  (mada nisam jos probao na preko tv-a)

 

Nisam se ranije registrovao pa sam izgleda dobio pun pristup po registraciji. Ako se neko bude registrovao treba da se izabere sbb a ne neki promo koji se pojavljuje kao opcija.

Link to comment

Ovu SBB verziju možeš da koristiš na čak 4 uredjaja. Obavezno probaj verzju i za TV ako imaš mogućnosti, ova moja za Samsung ima drugačiji front end nego ona za kompjuter/laptop, a i slika izgleda bolje što me navodi na pomisao da koristi drugačije streamove.

Link to comment

Tv sam i probao jer mi laptop i ne bi previse pravio posao.

 

Uglavnom sljaka :) Posle kilometarskih pravila koriscenja (da sam skrolovao do kraja istekla bi mi promocija) i prepisivanja pin koda radi i aplikacija na tv-u. Gledace se od sutra. Na prijevodi online prevedena tek do pola.

 

Valjda necu da prodjem ovako zbog preskakanja pravila koriscenja

 

hqdefault.jpg

Link to comment

Super, samo pazi kod serija često (ako nisu baš u pitanju najatraktivnije kao Game of Thrones ili Westworld) pošalju čitavu sezonu odjednom kao što je sad bio slučaj sa The Fall ili Gomorrah koje još nisu završile svoje sezone na Cinemaxima. Što je i dobro i loše, u zavisnosti da li pratiš i na kanalima.

 

Isto tako, primetio sam da onu filmsku premijeru nedeljom znaju da daju danima ranije na Go-u (kao npr. sa Star Wars ili Mad MaX), pa ako te mrzi da čekaš HBO HD, a ne smeta razlika u kvalitetu slike...

Edited by Jeremija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...