Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Jel se meni cini, ili je HBO VOD na D3 u sd?

 

 

Zavisi od sadržaja. Pickbox, na žalost, je skroz u SD iako godinama najavljuju prelazak na HD.  :misko:

 

AXN Now, sa druge strane, ima dosta HD materijala.

Link to comment

btw prokleti pickbox odmah po uvodjenju sklonio Married with children i neku zanimljivu animiranu a drze Dadilju.

 

edit: cini mi se da je bio i neki Brain dead i to je delovalo obecavajuce al nema ga vise  <_<

 

edit 2: tu je :)  Nema ga u komedijama al eno ga u premijerama.

 

http://www.imdb.com/title/tt4877736/

Edited by katamaran
Link to comment

Da, ima. :)

 

 

 

d3go0iuy7.png

 

 

 

 

Ali ono što si rekao je generalno istina, vrlo lako izbacuju sadržaj, samo u zadnjih par meseci odoše kompletan Star Trek, Breaking Bad, Vikings, Under the Dome, Always Sunny in Philadelphia, Seinfeld i mnogi drugi. 

Edited by Jeremija
Link to comment

Serem im se u navlakušu.

 

 

+1

 

 

Bio sam brutalan povodom toga na jednom drugom forumu, otkako su potpisali ugovor sa SBB-om, sve živo izbacuju.

Edited by Jeremija
Link to comment

Izvinjavam se, mislio sam da ćeš da uzimaš. Ja lično teško da ću neki novi servis da uzimam dok ne kupim neki 4k uredjaj.

Edited by Jeremija
Link to comment

Dobra je cena, ali je pitanje valja li tu šta osim grand toura. Javljaj utiske renne, mada bih mogao i ja ne biti lenj i overiti makar tih besplatnih nedelju dana

Link to comment

Ma ja ću uzeti da vidim kakvo je, pošto može da se otkaže bilo kada, kao i Netflix, ali mi ovo zvučalo kao prozivka

 

 

Ma jok, da zezam, volim, ali ne prozivam nikada.

Link to comment

da li je možda neko nešto čuo za Ikom i SBB

 

Meni rekoše kao da posle N.G očekuju neke promene ali ništa konkretno još 

 

pitam zato što vidim kod njih na sajtu neke promocije i ponude koje važe i do marta 

Link to comment

Gledam SK6, na njemu više ne idu one najave prenosa koje su standardno išle kada nije bilo programa. Pretpostavljam da ga ukidaju, znači jedan kanal manje za utakmice PL u 16h.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...