Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

A koja je prica sa onom kupovinom ikoma od sttrane sbb-a? Znam da se spominjala procena neke anti monopolske komisije, il tako nesto... je l ima nekih vesti  tome? I sta ako to prodje, je l onda sve postaje sbb il pocivsi ikom nastavlja da funkcionise u nekom obliku?

Link to comment

A koja je prica sa onom kupovinom ikoma od sttrane sbb-a? Znam da se spominjala procena neke anti monopolske komisije, il tako nesto... je l ima nekih vesti tome? I sta ako to prodje, je l onda sve postaje sbb il pocivsi ikom nastavlja da funkcionise u nekom obliku?

Pa uzeli su ih, kao čeka se izveštaj, ali po svemu sudeći to je to.

E sad kako će da iskombinuju sa starim korisnicima videćemo...

Link to comment

Na običnoj kablovskoj? Jel pošta uopšte ima digitalnu?

 

ima digitalnu, na nju su i stigli novi kanali. na analognoj nije dodavano nista, bar koliko sam ja primetio...

Link to comment

lol, a bas juce sam zvao predstavnika prodaje sbb sa plakata iz moje zgrade i vec dogovorio da uzimam trio gold paket, on ubelezio podatke, i trebalo je da se krene u realizaciju prelaska sa poste na sbb, kad ono medjutim... mrtvi postari zablistali potpuno neocekivano u poslednji cas.

Link to comment

Dok ne vidim na sajtu zvanično obaveštenje, promenu u spisku kanala i poskupljenje pretplate - ne verujem da će da potraje  :)

 

Raspitivah se i ja pre neki dan kod SBB-a i Beogrida za pakete, ispade da je dobro što im Paviljoni nisu u desetogodišnjem planu.

Link to comment

ja prešao na radijus vektor i preporodio se telvezijskom smislu.

 

signal 15 puta jači nego u starom soliteru gde je izgleda nas milion delilo sbb signal bez pojačivača.

slika odlična.

 

plus prvi mesec mi sve otključano, uključujući i hbo. razmišljam se da ga uzmem trajno.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...