Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Da ne zna neko u cemu je fazon da sa Oriona i Lelekoma ne mogu da gledam SK na D3GO?

Ne može na inernet provajderu koji nije SBB-ov na D3GO da se gledaju kanali koji s ekkluzivno SBB-ovi...

Link to comment

tnx probacu

 

 

edit nije do kabla, ista prica. Da reklamiram risiver?

Mozes da probas hard reset risivera pre reklamacije. Pin kod je 1234 ako se ne varam (eventualno 0000)

 

posle ga samo setujes kako treba "1080i pa na dalje..."

Link to comment

Probao... reset je kad se pritisne 159 u trenutku kad se pojavi d3go logo.

 

Praticu situaciju...

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Edited by vookela
Link to comment

nikad cuo za takav reset...

 

Uobicajeni put je poslednja opcija u tehnickim podesavanjima. Resi vecinu problema pa su sasvim solidne sanse da ce ti i to resiti.

 

edit: d3 GO logo? pretpostavljam da mislis na d3 logo. Koliko sam skontao pricamo o risiveru :)

Edited by readonlyja
Link to comment

Au...prvo mi na izbor operatera direktno utice to ko ima F1 u ponudi posto je iza pay wall-a, a onda ne mogu ni da gledam gde hocu i kako hocu ni kad platim sve harace. Divota jedna takoreci. :thumbdown:

Hvala na odgovoru ljudi, vidim da ce morati da se pravi VPN do kuce. :ph34r:

Edited by Demonquill
Link to comment

Bili serviseri, merili signal, sve ok, kabl ok, savetuju da se uvece gasi risiver preko daljinskog jer se napuni bafer pa se zaglupi. Mislim da ce sada biti ok.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

Au...prvo mi na izbor operatera direktno utice to ko ima F1 u ponudi posto je iza pay wall-a, a onda ne mogu ni da gledam gde hocu i kako hocu ni kad platim sve harace. Divota jedna takoreci. [emoji107]

Hvala na odgovoru ljudi, vidim da ce morati da se pravi VPN do kuce. :ph34r:

Onda uzmi D3GOi, radi sve na bilo kom provajderu
Link to comment

Bili serviseri, merili signal, sve ok, kabl ok, savetuju da se uvece gasi risiver preko daljinskog jer se napuni bafer pa se zaglupi. Mislim da ce sada biti ok.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

 

Izgleda da je softverski reset pomogao, ima tona, sve ok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...