Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

To ste po onoj akciji uzeli i tv?

Ja razmišljao kevi da uzmem taman da ne škilji u onu ključaonicu od tv-a...

Za koliko vremena su uveli od kad ste se prijavili?

20ak dana, trebalo je da sacekamo poslednji telefonski racun jer smo preneli broj kod njih, potpisali ugovor i dobili vaucer za tv. ja sam htela manji ali muz zapeo za full hd, i onda smo uzeli onaj najveci, posto su manji bili hd ready....uglavnom 22k jvc kao

Link to comment

Ja i dalje nisam skroz načisto ko zna više o beogridu od vas dvojice

 

:fantom:

 

Кења Рене,појма нема по обичају :lolol: .

 

Ја сам лепо одмах рекао да морам да мењам провајдера за интерент ја бих узео беогрид.

 

Рене зна да смо плаћали увођење (али појма нема колико тако да ипак кења :naughty: ),.Тачније плаћали смо 260 евра увођење плус кабал од рутера до компа 1 евро,тако да је мене рецимо изашао око 320 евра.Ако нешто цркне јебига опет корисници по џепу.Мање више за такав квалитет интернета нико се није од нас ни бунио.Касније све је то постало све јефтиније и јефтиније и дошло је довде докле је дошло.

Нико нам није ни рекао да су се ови продали душу ђаволу тј сбб-у.Њихове рачуне сам бацао директно у канту јер сам им нет плаћао код њих у канцеларији,нема провизије и свима лепо.Е онда су једног дана неке девојчице звониле на врата и понудиле ми пакет тв,телефон интерент...па је била варијанта 6 месеци све за џабе или да бираш сада слагаћу вас дали је био мобилни за динар,тв за динар,или нешто тако.Ако изабереш тај мобилни или то нешто што је било за џабе онда нема нета 6 месеци.Онда сам им објаснио да сам ја ја њихов корисник интернета од првог дана а они су мени објаснили да за мене онда не важи.Наравно уопште није ствар у том телевизору за динар или интеренту од 6 месеци или не знам шта,ко вас бре јебе.Новима дајете све старима киту.Лепо отишао раскинуо уговор и ћао.

Звали су ме после пун курац њих што из сбб-а што из беогрида,али одјебо сам ја то.

Ови код мене у згради што су узели те пакете стално се зале на фиксне телефоне да то никако да им оспособе,мада реално који ће им курац фиксни телефон.

 

Што се тиче рада само интернета беогрид је одличан.Ту замерки немам,а што се тиче телефона и тв-а,не знам какви су мада ту и нема неке уметности вероватно је битно ко које канале даје у пакету.

Edited by Блок_64
Link to comment

roknuli b92 i prvu kod poste, sad stvarno nemam izbora nego da predjem na sbb. tamo se nece desiti isto, je li? ne znam ko je ciji vlasnik, van sam tokova™.

To ne bi smeli nikako zovi ih da reklamiras...
Link to comment

Neću da budem zloban, ali samo tako bih se obradovao kada bi mi iz ponude izleteli ovi kanali. Nažalost imam mts i SBB, a sa njima se neće igrati.

 

 

Inače je uveden neki novi filmski kanal kod mts-a, Film Klub Extra ili tako nešto, ali sam trenutno na D3 (gledam Straight Outta Compton na HBO HD), pa me mrzi da prebacujem platformu. Tako da impresije o kanalu sutra, al' realno očekivanja su na nuli.

Link to comment

Mislim da još nije krenulo, ide samo promo sa insertima iz Varljivog leta i Poslednjeg kruga u Monci

 

I sa tokšouovima Vanje Bulića i Gorana Sultanovića  -_-

Edited by levi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...