Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

beogrid je još suviše daleko, sbb nema. za totaltv ću morati da uzimam onda i fiksnu liniju...

druga realna opcija je orion... koji nema sport klub i nema onaj dobar history, a nema ni ultru što će mi trebati kasnije u životu.

 

znači osuđen sam na radijus vektor.

Nije ti RV toliko loš. Ortak u zgradi prekoputa mene ima i nisu loši...

BTW nešto oni rade na širenju izgleda, viđam ih već 2-3 dana kako na šetalištu u 44-om stoje pored tk šahtova njihova dva kombija i radnici koji guraju kablažu ...

Link to comment

da li neko ima iskustva sa prelaskom na beogrid, mada je to u stvari sbb? mi hocemo da predjemo sa radijus vektora na neki paket D3 trio platinum  i da prebacimo fiksni telefon da ide preko njih. radijus je pokusavao na sve nacine da nas zadrzi jer smo jedan od najstarijih korisnika po stazu kod njih, medju prvima smo uveli njihovu kablovsku i net kad se pojavio, to je islo dotle da su hteli da nam daju godinu dana besplatno kad su iscrpeli sve moguce ideje i videli da smo ozbiljni u nameri. to i nije tako los deal na godinu dana, medjutim, muz hoce da uzme neki tv preko sbb-a jer je bas povoljna cena i kad se se sve preracuna fiksni ce nam maltene biti besplatan, na 500 din pretplate dobija se 1500 minuta u domacem saobracaju i 200 ka inostranstvu. tako da bismo platili ono sto vec placamo preko radijusa ali sa mnogo vise kanala....

 

Беогрид је био један једини који је нешто вредео у свету интернета.Најбоље брзине за ок цену.

Онда их је купио сбб све отишло у три лепе.Ја сам корисник беогрида био од далеке 2002 године до пре неких 7-8 дана.Купио их је сбб и то више није беогрид.Искрено ја да сам на вашем месту ја одмах узео пакете које нуди сбб јер они све нуде за нове кориснике,сви стари корисници могу да га дувају.

 

Радијус вектор је невероватно ђубре а и даље сам на њиховој кабловској тв.Када само га уводио пре 10-12 година можда и више уговор је потписан на претплату од 2 евра месечно а сада је та претплата 13 евра.И њих ћу ускоро да одјебем.

Искрено и ја да сам на вашем месту и ја бих узео тај пакет сбб-а

Edited by Блок_64
Link to comment

Presli na beogrid sbb u cetvrtak, juce stigao i tv, super je sve. Konacno mogu da otvaram stranice normalno i dok mi radi torent. Za sad zadovoljni

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ne zezaj

Beogrid je tek sada pravi provajder od kako su pod SBB-om

Ko može da ih ima nema šta da razmišlja

 

Пријатељу мој ти имаш данас брзине које смо ми имали одавно пре доста година..Замисли ваерлес интернет пре 12-13 година.Многи су у то време још ишли на нет преко телефона.

Кажем ти од 2002 сам њихов корисник и веруј ми знам много тога о њима.

Link to comment

beogrid je još suviše daleko, sbb nema. za totaltv ću morati da uzimam onda i fiksnu liniju...

druga realna opcija je orion... koji nema sport klub i nema onaj dobar history, a nema ni ultru što će mi trebati kasnije u životu.

 

znači osuđen sam na radijus vektor. 

 

Одма се рокни :lolol:

Link to comment

Presli na beogrid sbb u cetvrtak, juce stigao i tv, super je sve. Konacno mogu da otvaram stranice normalno i dok mi radi torent. Za sad zadovoljni

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

To ste po onoj akciji uzeli i tv?

Ja razmišljao kevi da uzmem taman da ne škilji u onu ključaonicu od tv-a...

Za koliko vremena su uveli od kad ste se prijavili?

Link to comment

Пријатељу мој ти имаш данас брзине које смо ми имали одавно пре доста година..Замисли ваерлес интернет пре 12-13 година.Многи су у то време још ишли на нет преко телефона.

Кажем ти од 2002 сам њихов корисник и веруј ми знам много тога о њима.

Bio sam među prvim korisnicima Beogrida. Sam kupovao opremu. Mislim da nas nije bilo više od 10 u tom trenutku, tako da vrlo dobro znam o čemu pričam. Još dok su prostorije bile u enjubu na prvom spratu preko puta sunca...
Link to comment

Јесте,био је Никола тада главни.

Ја ти кажем било па прошло сбб је срање.Време ће показати веруј ми.Пола моје зграде их је одјебало како их је узео сбб.

Link to comment

MA ništa se nije pogoršalo (osim što nema dcc koji i ovako odavno niko ne koristi)

Brzine solidne 50/50 dodati svi sbb kanali, šta ćeš više trenutno

nešto se njemu izgleda zamerili

Link to comment

postali su komercijala, nije to onaj više blokovski beogrid :D

A i bili su komercijala uvek, lepo su to oni naplaćivali. Jedino što su stvarno jeftino imali je ip adresa, a i to zato što je uvek sve bilo pod nat-om osim ako platiš
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...