Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

da li neko ima iskustva sa prelaskom na beogrid, mada je to u stvari sbb? mi hocemo da predjemo sa radijus vektora na neki paket D3 trio platinum  i da prebacimo fiksni telefon da ide preko njih. radijus je pokusavao na sve nacine da nas zadrzi jer smo jedan od najstarijih korisnika po stazu kod njih, medju prvima smo uveli njihovu kablovsku i net kad se pojavio, to je islo dotle da su hteli da nam daju godinu dana besplatno kad su iscrpeli sve moguce ideje i videli da smo ozbiljni u nameri. to i nije tako los deal na godinu dana, medjutim, muz hoce da uzme neki tv preko sbb-a jer je bas povoljna cena i kad se se sve preracuna fiksni ce nam maltene biti besplatan, na 500 din pretplate dobija se 1500 minuta u domacem saobracaju i 200 ka inostranstvu. tako da bismo platili ono sto vec placamo preko radijusa ali sa mnogo vise kanala....

Link to comment

a šta te zanima ?

 

prešao sam na beogrid pre oko godinu (jer smo preselili, a SBB nije imao tehničke mogućnosti da se prebaci u novu zgrad, a beogrid vitla kablove na sve strane - imaju svoju mrežu u blokovima, gde se sbb-u verovatno ne isplati). d3 i internet, a mislim da ćemo uskoro preći i na telefon, jer je nešto jeftin, a i onako ne koristim fiksni.

 

mi nemamo nekih problema posebnih, možda je nekoliko puta bilo nekih kraćih prekida kod one baš jako kiše ili tako nešto, ali nije baš dugo bilo prekida nikakvih.

Link to comment

a šta te zanima ?

 

prešao sam na beogrid pre oko godinu (jer smo preselili, a SBB nije imao tehničke mogućnosti da se prebaci u novu zgrad, a beogrid vitla kablove na sve strane - imaju svoju mrežu u blokovima, gde se sbb-u verovatno ne isplati). d3 i internet, a mislim da ćemo uskoro preći i na telefon, jer je nešto jeftin, a i onako ne koristim fiksni.

 

mi nemamo nekih problema posebnih, možda je nekoliko puta bilo nekih kraćih prekida kod one baš jako kiše ili tako nešto, ali nije baš dugo bilo prekida nikakvih.

pa to, jeste li zadovoljni uslugom i kakva je mreza generalno. koliko sam ja razumela, sbb je kupio beogrid

Link to comment

E pa ako imaš radijus idi kod njih. Za sada još uvek imaju i arene i sportklubove. I dobra im je ponuda, solidan net

U kom si bloku? Pošto nije baš da svuda šljakaju savršeno

Link to comment

Izgleda da su dosta ocajni, moj kolega hteo da raskine ugovor i ovi mu malo po malo na kraju ponudili 1g besplatno za ugovor od dve godine samo da ne raskine

Link to comment

Izgleda da su dosta ocajni, moj kolega hteo da raskine ugovor i ovi mu malo po malo na kraju ponudili 1g besplatno za ugovor od dve godine samo da ne raskine

i nama, ali smo ostali srca kamenog i presli na beogrid sbb. mnogo je stabilniji net od radijusovog i bolja je slika sto se tice hd tv

Link to comment

Dobar je beogrid

Ja sam bio član od samog osnivanja do pre neku godinu

Sada su još mnogo bolji nego pre

presli i zadovoljni za sada. super nam je taj paket d3i. nego da li postoji jos uvek onaj njihov interni hub na dc++? ja pokusala da pronadjem ali nisam uspela

Link to comment

beogrid je još suviše daleko, sbb nema. za totaltv ću morati da uzimam onda i fiksnu liniju...

druga realna opcija je orion... koji nema sport klub i nema onaj dobar history, a nema ni ultru što će mi trebati kasnije u životu.

 

znači osuđen sam na radijus vektor. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...