Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pa jedino to što je na trenutak usporeno kad se prebacuje

 

HD će da se sredi, treba malo vremena. Kažu da u prvih 24h rade proveru mreže ili šta već, ne znam da li me je ložila devojčica iz kolcentra, uglavnom posle par sati je proradilo kako treba

Link to comment

Pa da, restartuj sve za sat dva

 

I na kablovskoj kad prebacujem, 1 sec je crn ekran između kanala, a ako je hd kanal onda 2 sec. Ovde odmah prebaci sliku ali je usporena na sekund, isti đavo <_<

Link to comment

Taj slow motion je meni skroz OK; pošto imam i jedno i drugo, mogu da ti kažem da ni na D3 nije mnogo bolje, zacrni se ekran prilikom prebacivanja, a na nekim kanalima (kao što su N1 HD ili HD Eurosportovi) i kad slika normalno krene, treba od 30s do minut dok prestane da štuca i normalizuje se.

 

 

 

 

Inače, vest za SBB korisnike, za nekoliko dana biće izbačen SOS iz analogne ponude, ostaće samo u D3.

Edited by Jeremija
Link to comment

Nisam probao, ali znam da radi sa televizorom. Sasvim je solidan taj daljinac, imaš i tajni kod za njega sa kojim možeš da kontrolišeš mnoge parametre na ovom crnom (IPTV) resiveru.

Edited by Jeremija
Link to comment

Ne bih ni ja provalio da mi nisu risiveri jedan do drugog. Malopre isprobavam iptv i kad prebacim na d3 vidim nije na kanalu na kom sam ga ostavio. Kad ono ovaj đavolak od daljinskog menja oba. Još jedno pitanje i neću više. Mozaik da li radi? Kod mene jok i dalje. Nije valjda da ne može preko hdmi.

Link to comment

Radi mozaik, samo na ovom digitalnom nije više na stotci, nego u okviru početnog menija. Pogledaj kada uključiš, imaš opcije omiljeni kanali, Stingray, e tu ti je i opcija Mozaik, tako i piše.

 

 

Klikneš, i onda opet imaš one četiri (analogne) Arene. Na 999 ti neće raditi, moraš da ideš direktno na opciju Mozaik.

Edited by Jeremija
Link to comment

Tako sam i probao, kroz meni. Ne vredi, piše arena od 1 do 4 ali sve crno i kaže "problem u povezivanju preko hdmi". Nije toliko bitno al' rekoh sve da isprobam kad već može.

Link to comment

Ja sam isto povezan preko HDMI, tako da ne znam zašto tebi ne radi.

 

 

Evo sada sam opet proverio, radi, a na vrhu ekrana piše "pritisni (crveni kružić) da dodaš izabrani kanal u omiljene".

Link to comment

Ostaje žal makar za Arena Sport 1 HD na SBB-u, posle propalih pregovora između SBB-a i Telekoma.

 

Lično mislim da je ubacivanje Arene u SBB stopirao Sport Klub i Nebojša Simeunović.

Link to comment

Ostaje žal makar za Arena Sport 1 HD na SBB-u, posle propalih pregovora između SBB-a i Telekoma.

 

Lično mislim da je ubacivanje Arene u SBB stopirao Sport Klub i Nebojša Simeunović.

Pogrešno misliš, taj dogovor oko Arene i SBB-a godinama blokira Telekom...

Link to comment

Pogrešno misliš, taj dogovor oko Arene i SBB-a godinama blokira Telekom...

Pa realno, Arena jeste Telekom. Tako da te fore , mi bismo rado ali ne da Telekom je foliranje...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...