Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ono pompezno odbrojavanje na sbb members je na kraju bila mosa?

 

edit:

 

Videćemo za odbrojavanje. Uklonio je sindza odbrojavanje koje je isticalo je 6. oktobra.

 

 

Ne znam ko je doticni al je izgleda ovaj put zajebao stvar. Verujem da je ipak obavesten pa me bas zanima sta se iza brda valja.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa, red bi bilo! :lolol:

 

 

Zaboravih da su kupili IKOM, pretpostavljam da je za nekog ko radi PR za SBB i to iznenadjenje i razlog za slavlje.

Edited by Jeremija
Link to comment

Mobilni i dalje 9 kinti minut a fiksni ionako nikad ne ispucam ono sto imam u okviru paketa.

 

A dobro.
Trebala da krene saradnja sa lelekomom, pa se opet izjalovilo 

 

 

Arene?

Edited by katamaran
Link to comment

Valjda ce da se dogovore na kraju. Onaj Telekomov web tv je u principu resio problem strimova al sanjam Arenu HD na tv-u da u visokoj definiciji gledam majstore Kokeza super lige.

Edited by katamaran
Link to comment

Jesi tražio da preuzmeš opremu u poslovnici, to je kao brža varijanta nego da se čeka cable guy..  A i bezbednija, kad vidim kako je prošao Anđus  :fantom:

 

Zovi u svakom slučaju smaraj, šta te briga

 

Kako radi? Ja preuzeo opremu danas. Meni kod promene kanala prvo 2-3 sekunde ide kao usporeni snimak pa tek onda normalno (iritira u pm). HD kanali ne rade, slika zamrznuta a ton secka. (iritira u pm). Daljinski od stb-a za iptv ladno radi i na sbb-ovom risiveru (iritira malo manje). Onaj mozaik kanal ne radi, prijavljuje grešku u vezi sa HDMI kablom. Probao sve moguće kablove koje imam, i njihove koji su došli uz ovo čudo i neke moje stare i ne vredi. Čak i da nema ovih problema (moraću da ih zovem, ovako nema šanse da se koristi) kvalitet slike je generalno težak šit, po meni. Eto.

Edited by Renegade
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...