Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Konačno jedna vest koja nije nikoga iznenadila. Mislim da sam bukvalno počeo slušati glasine o ovome još negde 2011-12.

 

 

 

 

Hoće li ubaciti sk 4,5,6 makar?

 

 

 

Ako sve sa kupovinom regularno prodje, naravno. Biće ista ponuda kao i drugim SBB korisnicima.

Link to comment

Sad gledam...Sbb paketi su znatno skuplji od Ikomovih,a pride i lošiji...tipa za sadašnji Ikomov flat 3 koji košta 2300 mogu da dobijem neki Sbb-ov Duo net gold za 3100  :isuse:  pri čemu gubim HBO :isuse: ...doduše kao dobijam dodatne SK kanale, više hd kanala što mi ne treba,neke silne radio stanice koje kurcu ne valjaju i slične gluposti...  

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Ikom je sve terao da uzmu taj flat 3, iako mnogima i nije neophodan 50/2 internet, ali se flat 2 ne isplati jer jje 10/1 a neznatno jeftiniji. Mada ni kod ovih nije ništa bolje, imaju taj 30/2, ali je skuplji nego ikomovih 50/2. Ali zato imaju PL i Bundesligu u hd-u <_<

Edited by levi
Link to comment

Tu je sad i pitanje monopola. Jel se to odobrenje traži pre ili posle kupovine firme?

Cenim da ne bi išli u novine da nisu sve obavili...

BTW, kod mene u bloku još figurira provajder koji ima i arene i SK. Naravno da sam za to saznao kad sam se već zarobio sa SBB...

 

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Tu je sad i pitanje monopola. Jel se to odobrenje traži pre ili posle kupovine firme?

Cenim da ne bi išli u novine da nisu sve obavili...

BTW, kod mene u bloku još figurira provajder koji ima i arene i SK. Naravno da sam za to saznao kad sam se već zarobio sa SBB...

 

 

....shit has hit the fan...

 

Radijus? Imao je i IKOM, pa je Telekom resio da je bilo dosta.

 

Realno, stvorice se duopol. S jedne strane SBB, s druge Telekom..

Link to comment

Tu je sad i pitanje monopola. Jel se to odobrenje traži pre ili posle kupovine firme?

Cenim da ne bi išli u novine da nisu sve obavili...

BTW, kod mene u bloku još figurira provajder koji ima i arene i SK. Naravno da sam za to saznao kad sam se već zarobio sa SBB...

 

 

....shit has hit the fan...

POsle kupovine

Inače, još godinu dana RV ima arene, posle će da pregovaraju, a kako je pžkrenulo neće se dogovoriti

Link to comment

Pošto upravo gledam LŠ preko mts GO, mogu da javim da više nema problema sa korišćenjem i mts GO i D3 GO kada su oba instalirana na istom uredjaju, ranije mts GO nije hteo da radi kad je D3 GO instaliran.

 

 

 

Sada oba rade bez problema, čak i istovremeno.

Link to comment

Ja samo da se pokenjam na SBB koji je za vikend ugasio HRT2 koji je prenosio džudo Gran Pri iz Zagreba, koji naravno niko od naših nije prenosio. Ako su prenosile Arene, izvinjavam se, ali to je sport kome je svaka vrsta promocije dobrodošla i potrebna, ali vole mnogi da jedu govna. 

Jedino ako je HRT tražio zatamnjenje, mada ne znam zašto bi to oni radili. 

Link to comment

Blokirani Cinestar kanali, barem meni.

 

 

A na IPTV-u ne znam šta su brljali, ali je resiveru trebalo 5-6 puta da se konektuje, iako veza super radi. I kad se konektovao, proverio sam kanale, i više nema Food Network HD (koga srećom imam na D3). Ionako jadna HD ponuda Telekoma sad je još gora.

 

 

Sve bolje od boljeg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...