Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ja sam platio.

Potom kad su nam ukinuli to, dali na HBO džabalama 3 mjeseca pa me navukli na to zlo

I ja sam. Ja plaćam i bein sport i šta sve ne

Ali mi smo čudno sorta

rekoh, manje od 5% je bilo zainteresovanih

Link to comment

Ja sam platio.

Potom kad su nam ukinuli to, dali na HBO džabalama 3 mjeseca pa me navukli na to zlo

Ja sam HBO uredno placao par godina a nisam ga uopste gledao. Na kraju ga otkazao i uzeo plus paket.

 

Volim HBO ali sam filmove i serije po pravilu kupovao na trafici. Sad bi mi legao HBO HD i OD al mi se ne daje 700 kinti za to zadovoljstvo.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam HBO uredno placao par godina a nisam ga uopste gledao. Na kraju ga otkazao i uzeo plus paket.

 

Volim HBO ali sam filmove i serije po pravilu kupovao na trafici™. Sad bi mi legao HBO HD i OD al mi se ne daje 700 kinti za to zadovoljstvo.

 

 

Doduše, i HBO paket je sada bolji nego nekada, 5 pravih HD kanala + OD i GO. Plus, puštaju velike hitove kao što su Zootopia i TFA samo 6 meseci posle bioskopskih premijera, što ranije ipak nije bio slučaj.

 

 

Ja kad sam prvi put uzeo HBO paket, tek su dobili HBO HD, a Cinemaxi su bili u SD, i nisu bili dva različita kanala već je drugi puštao jučerašnji program prvog.

Edited by Jeremija
Link to comment

Ikom velikodušno daje HBO paket uz osrednji paket interneta, koji verovatno ima većina korisnika. Samo dodajem 100 din za hd. A nemam kad gledam. tja

Edited by levi
Link to comment

Doduše, i HBO paket je sada bolji nego nekada, 5 pravih HD kanala + OD i GO. Plus, puštaju velike hitove kao što su Zootopia i TFA samo 6 meseci posle bioskopskih premijera, što ranije ipak nije bio slučaj.

 

 

Ja kad sam prvi put uzeo HBO paket, tek su dobili HBO HD, a Cinemaxi su bili u SD, i nisu bili dva različita kanala već je drugi puštao jučerašnji program prvog.

Dok sam ga uzimao bili samo HBO i HBO comedy i +1 verzije ta dva kanala. Prilicno sam siguran da nisam imao Cinemax. Bar ne vecinu vremena.

Link to comment

Cinemax je uvek bio poseban paket. Najcesce njega placam jer imam obavezu jednog placenog paketa uz besplatan D3. Prvo sam imao Arenu, a kad je ukinulo, menjam HBO i Cinemax koji je najjeftiniji. edit. SBB D3.

Edited by Timmy
Link to comment

Uvek je bio HBO Premium, barem od kada sam ja uzeo Super HD Mix, a to je bilo  pre barem 5-6 godina. Svi kanali u paketu su imali ono +1, i  mislim da je HBO OD još onda postojao, samo nije bilo GO.

 

 

Inače, pošto pričamo o Cinemaxu, ne znam da li ste primetili, ali ne samo što su sad kanali svaki za sebe, nego imaju i mnogo više premijera filmova koji bi nekad možda debitovali na HBO kanalima, npr. Tomorrowland ili Focus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...