Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Moze da bude milion stvari. Ume da se zaglupi sam od sebe.

 

Ne bi ni trebalo da ima veze sa signalom jer epg vuce sa neta koliko ja znam. Najverovatnije problem u komunikaciji rutera i risivera i najlakse je da to ovi iz kol centra rese daljinski.

Ne vuče sa neta, vuče kroz tv signal.

Kako bi inače radio satelitski EPG, tamo neta nema

Link to comment

Evo zvao sam SBB i resih ovo. Koliko shvatih operatera malo zaglupio uvaj uredjaj tako da je trebalo samo resetovati (sto rece Frank). E sad sto to podrazumeva da se iscupa iz struje, a ne na dugme je do mene :isuse:   :lolol: .

 

@Kubrick posto ih je izgleda kupio SBB ne brini, ja placam oko prvog ovaj racun sto je stigao pre par dana i nikad nisu iskljucili. Tu me nervira sto uplata predje posle prvog i sledeci racun oni obracunaju i pise duplo, pa ja precrtam to i upisem upola manje. A dodje i meni poruka na TV, ako mislis na to.

Link to comment

Evo zvao sam SBB i resih ovo. Koliko shvatih operatera malo zaglupio uvaj uredjaj tako da je trebalo samo resetovati (sto rece Frank). E sad sto to podrazumeva da se iscupa iz struje, a ne na dugme je do mene :isuse:   :lolol: .

 

@Kubrick posto ih je izgleda kupio SBB ne brini, ja placam oko prvog ovaj racun sto je stigao pre par dana i nikad nisu iskljucili. Tu me nervira sto uplata predje posle prvog i sledeci racun oni obracunaju i pise duplo, pa ja precrtam to i upisem upola manje. A dodje i meni poruka na TV, ako mislis na to.

Nemoj samo mnogo da kasniš, posle 5. kreću da isključuju digitalnu i net... I to ide do 10. u mesecu...

Link to comment

Renne, pročitah na drugom forumu da od 10.09. SK kanali prestaju da se emituju u SD formatu, da će ići samo u HD, jel stvarno tako?

Ako omoguće 72 sata unazad na hd, neka slobodno gase.
Link to comment

Ne vuče sa neta, vuče kroz tv signal.

Kako bi inače radio satelitski EPG, tamo neta nema

U opcijama moze da se podesi epg source (kabl ili net) Na SBB D3 epg source treba da je namesten na internet. Ako otkacis kabl od rutera nema epg-a

Link to comment

U opcijama moze da se podesi epg source (kabl ili net) Na SBB D3 epg source treba da je namesten na internet. Ako otkacis kabl od rutera nema epg-a

Kako koji imaš SBB D3 kome ne treba veza sa ruterom.
Link to comment

To su ovi sto imaju modem u sebi. Za slejvove sam 100% siguran da epg vuku sa neta a za master cu da proverim kad dodjem kuci.

Edited by katamaran
Link to comment

To su ovi sto imaju modem u sebi. Za slejvove sam 100% siguran da epg vuku sa neta a za master cu da proverim kad dodjem kuci.

Pa to, u jednom trenutku je SBB počeo da uvaljuje slejv risivere i gde treba i gde ne treba...
Link to comment

Ne znam da li je pitanje za ovde. Isključen je hrt2 na sbb, jer prenose davis cup svoje reprezentacije sa Francuskom. Nigde ne vidim da neka domaća tv prenosi isto. Koji je to sada zakon da isključuju eto tako?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...