Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Moram priznati da sam više nego prijatno iznenadjen i sa ID Extra HD i sa Nat Geo Wild HD koji nisu bili čak ni u najavi. Slika je poprilično dobra na oba kanala.

 

Cinestar Premiere HD me nisu iznenadili jer sam znao da dolaze, ali slika na njima jeste. Po kvalitetu je barem jednaka HBO/Cinemax HD kanalima, a možda čak i bolja.

 

 

Mislim da im je ovo najbolje dodavanje kanala u ponudu još otkako je krenuo D3, i po kvalitetu i po raznovrsnosti.

Link to comment

EPG Cinestara još nije sinhronizovan ali svakako osvježenje, mada sam ja i do sad bio zadovoljan ponudom, ovi novopristigli kanali nisu moja šolja čaja ali pohvaljujem

Mada moram priznati da su mi ove "Satelit" verzije ex-yu programa težak smor (RTCG, ovaj RTL, BN mi je smor svakako), očišćene od bilo kakvog jačeg sadržaja.

Link to comment

Ni ja ih uopšte ne gledam, mada kapiram da i oni imaju svoju publiku, inače ih SBB ne bi uvodio. Ja na to gledam ovako - dokle god SBB svoju ponudu obogaćuje sa (HD) kanalima koje volim, i ne smanjuje bitrate, neka slobodno uvode ponešto za svakoga.

 

 

A što se tiče EPG na Cinestar Premiere HD kanalima, na jedinici je sve normalno radilo, ali na dvojci nije, već mi se čini da su puštali program za Cinestar Fantasy (npr. serija Deca Dine), a koliko vidim, još to nisu rešili.

Edited by Jeremija
Link to comment

http://sbb.rs/a12224/Korisnicki-servis/Vesti-i-informacije/Universal-Channel-postaje-Diva.html

 

 

Na teritoriji Srbije, Universal Channel počeće da se emituje kao kanal DIVA od 1. septembra. Ovaj kanal namenjen ženskoj publici će vas osvojiti uz vrhunsku zabavu, najgledanije serije, izuzetne filmove i najbolje dokumentarce.

Filmske premijere na jesen obuhvatiće holivudske blokbastere, a gledaoci kanala DIVA uživaće i u popularnim serijama kao što su: Nešvil, Uvod u anatomiju, Havaji 5-0,Ubistva u Midsomeru i Gilmorove. Od 27. septembra, DIVA ekskluzivno prikazuje najnoviju medicinsku dramsku seriju Otkucaj srca, inspirisanu stvarnim životom i postignućima doktorke Aleks Pantijere, svetski priznatog hirurga za transplantacije srca, njenim životnim usponima i padovima.

Link to comment

Pa sad su ih fino grupisali, sve ljisice na jednom mjestu.

Koliko vidim fali Universal, tu je znao da se zabode poneki filmski klasik

 

 

Sve ljisice, al zato AXN i Cinestar kanali nisu.

 

 

 

Popravljen EPG na Cinestar Premiere 2 HD.

Link to comment

Cujem sad na radiju da ce ove nove kanale davati besplatno dve godine uz ugovor na total tv. Ne bi me cudilo da ih ubace u vec postojece trio gold pakete.

 

edit: mada cena od 490 kinti ne obecava. Ladno skuplji od HD paketa  :isuse:

 

a ista cena ko HBO paket. Cenim da ce broj prodatih pretplata moci da se izbroji na prste jedne ruke

 

Paket uključuje HBO, HBO HD, HBO 2, HBO 2 HD, HBO 3 HD.

 

edit: ipak mi ga ubacise u paket :) (trio extra gold)

 

 

160+ kanala
38 HD kanal
Plus + HD + CineStar TV Premiere HD
50+ radio stanica
TV unazad 72h
Pickbox

 

 

Lose iznenadjenje je sto je isti poskupeo za par stotina dinara kolko vidim.

Edited by katamaran
Link to comment

ja u obicnom trio gold nemam pickbox...

U extra ima. Jel znacajna razlika u ceni?

 

btw ove nove kanale su izgleda ubacili u trio exrta gold i trio extra gold premium (il kako se vec zove)

 

edit: 700 kinti al kolko kapiram imao bi i u obicnom ako bi potpisao novi ugovor na 24 meseca

 

Pickbox i Cinestar TV Premiere HD 24 meseca

 

Edited by katamaran
Link to comment

Gledam baš sad Taken 3 na Cinestar Premiere 1 HD, i slika je blago rečeno super, kao u bioskopu. +1 za kvalitet, ko bi rekao da "domaći" kanali mogu da pariraju stranim.

Edited by Jeremija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...