Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Stoput su mi zanimljiviji oni kratki dokumentarci koji idu kao fileri na Klasiku nego one gluposti tipa "Behind the scenes" ili "Kako se snimao film" a onda krene priča o Transformersima. To stalno ide na nekom od onih Cinestara

Link to comment

Bitno je da je plejada djubreta kao sto su Naša, Moja, Vujić, Belle Amie, Sat TV, ex Art, KCN, Pinkovo sranje, itd i dalje uredni u listi :puke: 

 

Uopšte ne kapiram u čemu je problem sa Klasikom da bi leteo :(

Link to comment

Ni meni nije jasno. Preskup im je Klasik? Niko ga ne gleda?

 

Koliko vidim ovaj CineStar TV Fantasy

 

Naš najnoviji kanal, CineStar TV Fantasy jedini je TV kanal u regionu koji objedinjuje najuzbudljivije i najmaštovitije žanrove poput misterija, fantazije, horora, fantastike, avanture, katastrofe, kao i filmove o superjunacima, čudovištima te nezaobilazne animacije. 

 

 

ce biti jos jedan u nizu kanala koji necu gledati. Ne kazem da ne treba da ga ubace, sigurno ce biti gledan, ali mogli su bas da izbace i nesto drugo (evo ducca nabrojao neke kandidate), a ne Klasik. 

Link to comment

Šampioni gluposti su ipak Orion telekom:

 

"...Tako smo zbog niske gledanosti i nedovoljno pozitivne reakcije publike na kanale poput Grand TV, Cinemania, Ultra, Mini Ultra i N1 odlučili da završimo saradnju sa United Media, pa u narednom periodu nećemo distribuirati njihove kanale. "

 

:ajde: 

Link to comment

Šampioni gluposti su ipak Orion telekom:

 

"...Tako smo zbog niske gledanosti i nedovoljno pozitivne reakcije publike na kanale poput Grand TV, Cinemania, Ultra, Mini Ultra i N1 odlučili da završimo saradnju sa United Media, pa u narednom periodu nećemo distribuirati njihove kanale. "

 

:ajde: 

 

 

to znaci da vise nema ni sport kluba? zanimljiva poslovna odluka.

 

inace, da li ima pink na sbb-u?  

Link to comment

to znaci da vise nema ni sport kluba? zanimljiva poslovna odluka.

 

inace, da li ima pink na sbb-u?  

Sport Klub nisu nikada ni imali

 

Na SBB ima Pink 1, 2, 3, Kids, Famili, Music, U Totalu Film, Action, Movie

Link to comment

Šampioni gluposti su ipak Orion telekom:

 

"...Tako smo zbog niske gledanosti i nedovoljno pozitivne reakcije publike na kanale poput Grand TV, Cinemania, Ultra, Mini Ultra i N1 odlučili da završimo saradnju sa United Media, pa u narednom periodu nećemo distribuirati njihove kanale. "

 

:ajde:

Debili... Slavim dan kad sam se njih ratosiljao. A ostao sam bio kod njih samo iz nostalgije ka SezamPro-u...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...