Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

neki nagađaju da će etihad preko air serbie povećati broj letova za australiju jer srbija ima bilateralni sporazum za 7 povratnih letova nedeljno za sidnej, melburn, brizbejn i pert a uae su već ispucali sve sa emiratesom i etihadom a srbija nijedan. dakle let beg-auh-syd nekim a330 recimo sa oznakom ju (još uvek).
Logo mi nije bitan, ali ovo je gastoski san... :wub:Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Link to comment

Lepe najave za sada. Ime, logo i grb neću komentarisati, ukus autora i moj lični nisu kompatibilni. To se ionako najlakše menja. Da li su rekli nešto o kargo terminalu? Beše jedna rasprava na beobildu od pre nekih pet godina o tome da li je bolje kargo terminal praviti na Batajnici, blizu Save, sa dodatom prugom i tako moći prebacivati teret na drumska vozila, brodove ili voz, sve na jednom mestu.

Link to comment
Air-Serbia-A319.jpgTek sad videh ovo. Jel' se to neko zajebava?
Noge kako.Dizajner se zove Tamara Maksimovic i direktor Air Srbije nasao je njen portfolio na Bechance network-u, svidelo mu se te je gospojica dobila posao.Logo je sranje, koncept jos gori (simbol andjela koji docekuje mrtve na nebu).Moglo je da bude i gore, npr. da logo radi Mladjin sestric. Edited by CowBoy
Link to comment

ma meni je odlicno sve, ako neko ozbiljan hoce da ulaze prilican novac ovde, znaci da jos nismo postali gnusna kloaka.ako bi bas sitnicario, novi logo nije dvoglavi orao nego dva uvezana orla koja su ljuta jedan na drugog. :D (ispunjen zadatak da se ispostuje srpska tradicija -_- )

Edited by Takeshi
Link to comment

rep aviona je fantastican. trup je ionako podlozan promenama. a i koga zabole, sve dok leti.inace, po obicaju najbolje obozavam opstenarodni ustanak onih koji ni karamelu ne bi ulozili u JAT protivu estetskih resenja novog vlasnika koji je u sve to calnuo bogtepita koliko para. bice da sigurno ne znaju sta rade, ah ti arapski (engleski) nemaci pojma.nego, jer cemo sad svi po direktivi vlade RS morati da navijamo za siti? to je jedino sto bi me pogodilo u svemu.

Link to comment
rep aviona je fantastican. trup je ionako podlozan promenama. a i koga zabole, sve dok leti.inace, po obicaju najbolje obozavam opstenarodni ustanak onih koji ni karamelu ne bi ulozili u JAT protivu estetskih resenja novog vlasnika koji je u sve to calnuo bogtepita koliko para. bice da sigurno ne znaju sta rade, ah ti arapski (engleski) nemaci pojma.nego, jer cemo sad svi po direktivi vlade RS morati da navijamo za siti? to je jedino sto bi me pogodilo u svemu.
No dobro, čavrljamo o sviđanju/ne sviđanju rešenja. :)Manje ili više laički.Naravno, želim(o) uspešnu aviokompaniju pod bilo kakvim znakom.
Link to comment
rep aviona je fantastican. trup je ionako podlozan promenama. a i koga zabole, sve dok leti.inace, po obicaju najbolje obozavam opstenarodni ustanak onih koji ni karamelu ne bi ulozili u JAT protivu estetskih resenja novog vlasnika koji je u sve to calnuo bogtepita koliko para. bice da sigurno ne znaju sta rade, ah ti arapski (engleski) nemaci pojma.nego, jer cemo sad svi po direktivi vlade RS morati da navijamo za siti? to je jedino sto bi me pogodilo u svemu.
+1sve se slazem, samo sto se meni, logo ime i font ne svidjaju.necu da navijam za siti, engleski fudbal je i tako sranje.edit: da se ispravim, engleski fudbal je do jaja, engleska liga ne valja Edited by pajapatak
Link to comment

i u bariju smo igrali u nevidjeno ruznim dresovima so whatinace mi je do jaja ova underdog design varijanta. kapiram da bi vatihr unajmili zahu hadid da ih upakuje i isfensira, tako da je ovo sa klinkom sve odlican pet. jos ako seici naprave ozbiljan airline od svega, ho-ho!

Link to comment
onih koji ni karamelu ne bi ulozili u JAT
da li nam je nudjeno / smo bili u prilici da ulazemo svoje karamele? ja (lichno), imala bih par atraktivnih ciljeva u privatizaciji drzavne imovine, sopstvenim karamelama, no mi se, kao paorki, iz nepoznatih razloga nikako ne da da se primaknem. ne znam zashto je to tako. te taj argument, o karamelama, ovaj put ne stoji. ostalo ce da caskamo, leba ne jede. tj vecini ne jede ^_^edip. meni svidja logo. i izaziva izvesnu nelagodu nepoznatog porekla, i dalje. Edited by thermal bug
Link to comment
rep aviona je fantastican. trup je ionako podlozan promenama. a i koga zabole, sve dok leti.inace, po obicaju najbolje obozavam opstenarodni ustanak onih koji ni karamelu ne bi ulozili u JAT protivu estetskih resenja novog vlasnika koji je u sve to calnuo bogtepita koliko para. bice da sigurno ne znaju sta rade, ah ti arapski (engleski) nemaci pojma.nego, jer cemo sad svi po direktivi vlade RS morati da navijamo za siti? to je jedino sto bi me pogodilo u svemu.
zapanjujuce, putnici aviokompanije dozvoljavaju sebi da rasudjuju o njenom imidzu. to samo u Srbiji ima...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...