Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

38 minutes ago, Grunf said:

jbmlg, verujem da nema sta da mu fali ako se redovno i dobro odrzava. kum ga je vozio dugo u pasatu i bio jako zadovoljan. moj majstor me savetovao da kad kupujem polovan automatik, zamenim ulje u njemu. ja tako radio sa moja dva automatika i nisam imao problema. sad vec dugo opet vozim manualni, ali sledeci auto ce definitivno biti automatik. kad vec pominjem sledeci auto, zna li neko valjaju li automatici u suzukiju? lozim se na vitaru.

Trebalo bi da i oni koriste AISIN menjace?Ono imaju ih u od Swifta Pa na dalje.Lepe su novije Vitare kratke kompakte jos ako su crne sa kozom unutra

Link to comment
41 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel cupra dsg?

Jeste zato i kazem :). Ne oseti se bukvalno.

 

Inace ja volim manuelni, sad sam u portugaliji dve nedelje birao da vozim manuelni po brdima

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

nisam znao da se formentor tako loše kotira na listama pouzdanosti

 

mislim ako je jebeni karik visoko, ne znam kako su španci ovo loše ušrafili

Link to comment
On 20. 8. 2024. at 10:30, Grunf said:

jbmlg, verujem da nema sta da mu fali ako se redovno i dobro odrzava. kum ga je vozio dugo u pasatu i bio jako zadovoljan. moj majstor me savetovao da kad kupujem polovan automatik, zamenim ulje u njemu. ja tako radio sa moja dva automatika i nisam imao problema.

Ovo obavezno i to svakako prije 100 000 km.

On 20. 8. 2024. at 10:30, Grunf said:

 

sad vec dugo opet vozim manualni, ali sledeci auto ce definitivno biti automatik. kad vec pominjem sledeci auto, zna li neko valjaju li automatici u suzukiju? lozim se na vitaru.

Ja sam jednom rentao Vitaru i vozio je po Madjarskoj jedno 1000km i strasno dosadan auto. Kao frizider na tockovima.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...