Jump to content
IGNORED

Ratno vazduhoplovstvo Srbije


Muwan

Recommended Posts

Grrrr...Ipak, usprkos tekutjim nedatjama ne smijemo smesti sa uma da je za sljedeći cripple-fight na ovim prostorima iznimno važno ostvariti premoć u zraku. Kvantiteta/kvaliteta, pitanje je sad... :unsure:

Link to comment
1. Skandalozna je sama ulaznica.
2. Skandalozna je cena; tata i dvoje dece, mame su pametne = 3 x 200.00 RSD = 600.00 RSD, osvrni se malo oko sebe
3. Skandalozno je tvoje skandalizovanje; jos mi samo kazi
da je tako svuda u svetu
…., ostalo pod #2
4. Skandalozno je cca 50,000 posetilaca x 200.00 RSD/posetilac = 10,000,000.00 RSD za koje nikad necemo videti ko ih je ubrao, kako i sa cijim aminom, kome su otisle, itd, itd…
5. Skandalozno je sto se – tako tvrde – radi o proslavi jubileja
6. Skandalozno je sto je srpski poreski obveznik visestruko platio i pretplatio svaku vlat trave i svaki gram kerozina koji ce da mitnigasi sagore na diki i ponosu srpskog vazduhoplovstva,
Ba
taji
, a jos je skandaloznije sto se neko dosetio da na sve to macne jos neku paru…
Ili, sto bi ovde na forumu rekli: mrs breEdit: evo sad se raspitao, u stara dobra komunjarska vremena je ulaz na Batajnicu bio besplatan, svakog 21. maja svake godine, na dan RViPVO ili kako se to vec zvalo....Ovo tek da dezurni anti ne ostanu uskraceni za slagvort.@Dabovicu, da nisi malo previse elitan, kako da prepoznam one koji znaju sta gledaju?Mis’im da pitam nekog od njih da mi objasni po nesto, sa sve austrijskim Black Hawkima i ostalom gvozdjurijom, a da ne naletim na nekog Indijanca koji se primio na besplatno.I zezanje na stranu: ako ti ili ovde prisutni Evropljani poznati kao patakojesvudaukulturnomsvetu misle da nece biti ni jednog deteta koje ce, zbog cene ulaznice od 200.00 RSD, da bude uskraceno za dozivljaj (ma sta ja mislio o lozenju na krseve i Bataju) onda ne zivimo na istoj planeti.
postoji jedna dobra stara izreka: ni kod babe nema dzabe.za tu ulaznicu ces dobiti neko elementarno obezbedjenje i elementarnu higijenu (koji toitoi i da neko ocisti djubre iza onih koji su gledali miting). a treba da se obezbede i elementarni uslovi za timove koji dolaze iz inostranstva. ne moz' ih poslati da spavaju na livadi i jedu iz kontejnera.
Link to comment

Pojma ti nemaš. Opšte je poznato da troškovi organizovanja ovakve zabave ne postoje, svi elementi organizacije padaju sa neba pravo u džep organizatora. Ako troškova nekim čudom ima onda država treba da sve to plati iz budžeta i rasporedi trošak ravnomerno na sve poreske obveznike, došli ili ne došli na aeromiting.

Edited by beowl
Link to comment
1. Skandalozna je sama ulaznica.
2. Skandalozna je cena; tata i dvoje dece, mame su pametne = 3 x 200.00 RSD = 600.00 RSD, osvrni se malo oko sebe
3. Skandalozno je tvoje skandalizovanje; jos mi samo kazi
da je tako svuda u svetu
…., ostalo pod #2
4. Skandalozno je cca 50,000 posetilaca x 200.00 RSD/posetilac = 10,000,000.00 RSD za koje nikad necemo videti ko ih je ubrao, kako i sa cijim aminom, kome su otisle, itd, itd…
5. Skandalozno je sto se – tako tvrde – radi o proslavi jubileja
6. Skandalozno je sto je srpski poreski obveznik visestruko platio i pretplatio svaku vlat trave i svaki gram kerozina koji ce da mitnigasi sagore na diki i ponosu srpskog vazduhoplovstva,
Ba
taji
, a jos je skandaloznije sto se neko dosetio da na sve to macne jos neku paru…
Ili, sto bi ovde na forumu rekli: mrs breEdit: evo sad se raspitao, u stara dobra komunjarska vremena je ulaz na Batajnicu bio besplatan, svakog 21. maja svake godine, na dan RViPVO ili kako se to vec zvalo....Ovo tek da dezurni anti ne ostanu uskraceni za slagvort.@Dabovicu, da nisi malo previse elitan, kako da prepoznam one koji znaju sta gledaju?Mis’im da pitam nekog od njih da mi objasni po nesto, sa sve austrijskim Black Hawkima i ostalom gvozdjurijom, a da ne naletim na nekog Indijanca koji se primio na besplatno.I zezanje na stranu: ako ti ili ovde prisutni Evropljani poznati kao patakojesvudaukulturnomsvetu misle da nece biti ni jednog deteta koje ce, zbog cene ulaznice od 200.00 RSD, da bude uskraceno za dozivljaj (ma sta ja mislio o lozenju na krseve i Bataju) onda ne zivimo na istoj planeti.
ako misliš da ti je 200kinti MNOGO i da umesto da daš 200 kinti tebi treba da prostru crveni tepih što si došao sa sve pratnjom i nekim prigodnim mezetlukom, onda ostani kući i pljuj svoj ćošak sam za sebe dok mrmljaš sebi u bradu.siguran sam da tvoj dolazak, kao i svakog posetioca iziskuje mnogo troškova koje neko MORA DA PLATI. iz iskustva organizacije manifestacija znam da je 200kinti više nego simbolično i to samo zato što, cenim, vojnik da uradi nešto ne košta ništa (besplatan radnik).to što smo beda kao nacija i što je loša ekonomska situacija u zemlji ne znači da neko nešto zbog tebe ili bilo koga treba da uradi za džabe ili da ti pokloni.
Link to comment

Hoće li biti prodaje ulaznica na ulazu u bazu, planiram dolazak iz pravca Nove Pazove. Da mi se ne bi desilo da me vrate sa kapije. I jeste 200 dinara simbolična cijena za zabavu ove vrste.edit-peto pivo

Edited by pogranicni
Link to comment

Ne mogu da ti garantujem jer organizatori nisu naveli prodaju na samom aerodromu (verovatno da bi izbegli gužvu na prijavnici) ali ja ću se lično i iskustveno osloniti na to. Uvek je bilo, pa će biti i sada :)

Link to comment

Ok. Frka mi da me ne vrate sa KPS-a i kažu da idem negdje u grad po karte a ja prie toga cijeli ravni Srem prešo da izbjegnem dolazak iz grada.

Link to comment

Kakva je situacija za parking, bude mesta ili se brzo popuni, pa se ljudi snalaze van kasarne? Ne deluje mi preveliko onaj parking na mapi, a vi najavljujete ovde neke desetine hiljada posetilaca, pa da pitam na vreme...

Link to comment
Продајна места карата за аеромитинг „Батајница 2012“1. Дом Војске Србије – Ниш - Синђелићев трг бб,2. Дом Војске Србије – Нови Сад - Београдски кеј 9,3. Дом Војске Србије – Београд - Браће Југовића 19,4. Продавница МЦ „Одбрана“ Војна књига – Београд - Васина 22,5. Дом ваздухопловства – Земун - Главна 16. Аеродром БатајницаКарте се у претпродаји могу купити у времену од 09.00 - 17.00 часова до 31.августа, а на сам дан аеромитинга на аеродрому Батајница.
Link to comment

Jooooj, to bi išao. Na sam aeromiting verovatno ne ako me ćale ne namoli. Išao na onaj pre 15 godina sa preletom DC-10, pričao sa posadom nekog iljušina, išao na ovaj prošli, ali sa kretenom pa sam morao da se vraćam u sred letačkog programa zato što "nema šta više da se vidi" i "vidi se to sve iz njiva", doduše slikali se sa amerima...Mislim da bi karta trebala biti deset puta veća ako bi to značilo da će biti deset puta manje raje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...