Jump to content
IGNORED

Ratno vazduhoplovstvo Srbije


Muwan

Recommended Posts

jebote susa je od maja i bas sada da pada kisa :frust:ako bude losa prognoza, pomerice program, nije to prvi put. nema teorije da se rade akrobacije pri niskoj bazi oblacnosti i smanjenoj vidljivosti. ali pitanje je da li ce ceo letacki program moci da se transplantira na drugi datum bez gubitaka.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ništa, molitve tri puta dnevno pa šta nam bog da...
Novina u letačkom programu je da su Rusi pojačali delegaciju sa jednim MiG-29 M2 (Super Fulcrum) dok će Italijani leteti sa Eurofighterom koji pre dve godine uopšte nije došao. Letački program sa 5+1 ruskih 29-ki, dva danska F-16 i ovim žabarskim Typhoonom je više nego impresivan.
Na stajanci neće biti ništa manje dosadno jer će tamo biti austrijski Black Hawk, još jedan danski F-16, američki KC-135, ruski IL-76 i turski C-160
Link to comment

Meni je belaj još veći. BiH nema mlaznu avijaciju i zadnji borbeni mlaznjaci koje sam vidio su oni koji su preko nas prelijetali dok je trajalo bombardovanje 1999.

Edited by pogranicni
Link to comment

Leteće austrijski SAAB 105. Imate detalje ovde.

Ja se bas pitao sto nista ne pises ovde...Dakle Stara Pazova. Daj jos hintova, ako ima.
Nemam mnogo hintova, osim da će Bataja biti zatvorena za putnička vozila što opet znači da se treba ušunjati u Novu Pazovu i parkirati što bliže kapiji aerodroma. U krajnjoj liniji ta kapija je mnogo bliža Novoj Pazovi nego Batajnici.E, da, karte ne morate da kupujete unapred, može i na kapiji aerodroma. Bar je tako bilo prošle godine.Informacija iz organizacije je da će ovog puta biti mnogo više štandova sa hranom i pićem - prošli put je bio jedan.Inače, evo kako to rade Striži u petorci:http://www.youtube.com/watch?v=VoJiIN1cKrQ Edited by beowl
Link to comment
Promenilo! Nece biti kise!
Ova prognoza deluje obećavajuće, a imam dugogodišnje pouzdano iskustvo sa njima. Najbolje je što se mogu dobiti podaci i za žešće vukojebine bogu iza kičme svud po svetu.
Link to comment
200 kinte.
Jel' ovo istina?Ponavlja se Noc muzeja i sibicarenje sa ulaznicama, opet ce neka sposobna agencija da pokaze kako je u Srbiji moguc uspesan biznis samo treba imati ideja i ne biti lenj.Poserem se na miting, jubilej srpskog ratnog vazduhoplovstva i one koji organizuju proslavu, srpsko ratno vazduhoplovstvo i sve po spisku.Da je srece da niko ne ode, i da se Vucic, Sutanovac i Tadic, obuceni u zelene jakne elegantnog kroja, muski zagledani u grmece letece masine i opijeni mirisom sagorelog kerozina, drze za ruke kao jedini posetioci.Ua sibicari!Edit: zaboravio Dacica. Edited by retronaut
Link to comment
Jel' ovo istina?Ponavlja se Noc muzeja i sibicarenje sa ulaznicama, opet ce neka sposobna agencija da pokaze kako je u Srbiji moguc uspesan biznis samo treba imati ideja i ne biti lenj.Poserem se na miting, jubilej srpskog ratnog vazduhoplovstva i one koji organizuju proslavu, srpsko ratno vazduhoplovstvo i sve po spisku.
Svaka čast na konstruktivnom doprinosu temi. U nastavku, da li bi mogao da obrazloziš zbog čega je cena ulaznice toliko skandalozna?
Link to comment

meni je sasvim OK da se placa ulaznica, tako se obeshrabruju indijanci koji reaguju na rec "besplatno" i prave guzvu, ne znajuci ni gde su ni zasto su dosli.za Noc muzeja se i u drugim gradovima placa ulaznica, a ona u Beogradu ima zaista simbolicnu cenu - da ne govorimo da se u muzeje uglavnom moze uci i bez ulaznice.uopste ne vidim gde je problem.

Link to comment
za Noc muzeja se i u drugim gradovima placa ulaznica, a ona u Beogradu ima zaista simbolicnu cenu - da ne govorimo da se u muzeje uglavnom moze uci i bez ulaznice.uopste ne vidim gde je problem.
moguce da tebi, s nacelnickom platom, nije problem :P . ja sam im psovala sve po spisku za simboličnih soma i dvesta koliko je kostalo za daltone i mene.koliko se muzeja moze obici, stvarno obici, za noc? samo u muzeju yu istorije mogla je komotno da se provede cela.noć muzeja je kod nas bila bedža i mislim da je to bilo ok, jer je cilj cele gužve da se napravi - gužva u muzejima, da se popularišu oni i njihove dicipline, itd, da ne prepričavam.a onda je, ove godine, napravljeno - malo preduzeće. e, a gde je preduzeće, tu su i ulaznice. jer treba da se zaposle oni trendi lumeni u kancu, da cele godine "osmišljavaju" i "organizuju", kao što i ona pojmanemajuća urbanoskockana decurlija sto prodaje karte na ulazima (primer zeleznicki muzej) treba da zaradi honorar.verovatno svaka kuca ima svoju politiku, ne znam. moja Institucija je ucestvovala i ni pare vredne pomena je nije kostalo a sita se naparadirala po javnosti. višnje su se pobrinule da imamo građu, vitrine, table, papire i flokiše za decu da crtaju... dezurni su dobili neke slobodne dane i to je to.poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...