Jump to content
IGNORED

Ratno vazduhoplovstvo Srbije


Muwan

Recommended Posts

Sutra su zavrsne pripreme bice verovatno malo preletanja za kamere pa ko bude u blizini neka osmotri malo...
U četvrtak i petak je bilo fenomenalno, leteli su Supergalebovi u formaciji 3+1 kao i par 29-ki sa 21-com ispred. Sve to na maloj visini neposredno iznad E-75, spektakl za sve vozače koji su baš u tom trenutku naišli.Jutros helikopterska proba, Mi-8 u pratnji 8 gazela. Meni aeromiting traje već 5 dana :)Inače, najavljuje se da će oba danska F-16 biti u letačkom programu što je super imajući u vidu da je Danac izveo jednu od najboljih tačaka pre dve godine, kada je odmah po uzletanju odveo avion u vertikalno penjanje :Hail:Mali tip za forumaše koji planiraju odlazak automobilom: ne pokušavajte kroz Batajnicu, zaglavićete se već na Galenici, zakasnićete najmanje 2-3 sata i smorićete se. Trik je da izađete na E-75 pa u Staru Pazovu, i odande starim putem priđete Bataji sa druge strane na kojoj neće biti gužve. Prošli put su parkinzi bili improvizovani u kukuruzima odmah preko puta aerodroma kao i na zelenom pojasu između ograde i puta, i bilo je više nego dovoljno mesta jer su ljudi iz pravca Zemuna išli peške nakon što su se zeznuli pa poslušali apel GSP da koriste pojačanu liniju 706, dočim su automobili bili preusmeravani na ulazu u Batajnicu. Edited by beowl
Link to comment

Sa autoputa na Krnješevce, Vojku, na centru vojke desno do Nove Pazove, pa ka Bataji.Ili sa autoputa na Ugrinovce, Busije, iz Busija ima neki puteljak što izlazi baš kod aerodroma.U svakom slučaju očekivati gužvu.

Link to comment
Kisa...? :mellow:
Kiša i vjetar a temperatura oko dvadeset stepeni. Neće me to spriječit da dođem ali da li će to i koliko da osakati planirani program mitinga.
Link to comment

Toliko se radujem i kiši i avionima a onda to treba da dobijem "udrobljeno". Hej živote varalice stara...slovo

Edited by pogranicni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...