Jump to content
IGNORED

Ratno vazduhoplovstvo Srbije


Muwan

Recommended Posts

Bio na generalnoj probi, bilo dosta naroda. Za klince je danas bio najlepši dan, mogli su na miru da sede u kabinama i razgledaju letelice. Sutra će već da bude gužva i ludnica.
... gledao slike mog drugara koji ima onaj heliCam, snimao odozgo - impresivno, ali je i dans bila guzva. Kako ce sutra da bude, ne smem ni da pomislim.
Link to comment

lazanski :D lik je hodajuca parodija novinara koji se bavi vojnim pitanjimaedit: ladno muva ovu cicu pilota u prenosu :D bem ti budale

Edited by nautilus
Link to comment
lazanski :D lik je hodajuca parodija novinara koji se bavi vojnim pitanjimaedit: ladno muva ovu cicu pilota u prenosu :D bem ti budale
:Hail: pre par dana cuo iz prveruke o nekim dogodovstinama sa Lazanskim, otprilike se sve svodi na dve stvari: razgovor o vojnoj opremi i "gde su picke?" interesovanjima.
Link to comment
lazanski :D lik je hodajuca parodija novinara koji se bavi vojnim pitanjimaedit: ladno muva ovu cicu pilota u prenosu :D bem ti budale
Majmun neviđeni.Ovaj nesrećni pilot ne može da dođe do reči od idiota. Pokuša nešto da kaže, a on upada sa besmislenim upadicama.Pokušava da izgura svoju priču, da ostavi utisak. Sve u svemu, stvara neviđeni transfer.Sve po spisku onom ko ga je doveo za komentatora. :fur:
Link to comment
Pokušava da izgura svoju priču, da ostavi utisak. Sve u svemu, stvara neviđeni transfer™.
Ja koliko sam čuo, na 90% njegovih upadica pilot kaže "jeste, tako je". Nije da branim Lazanskog, stoli me bojko za njega, već opet imam utisak da se stvar preuveličava milion puta.
Link to comment

Veličanstven miting u Batajnici na kojem su naši piloti dokazali da, uprkos manjem broju sati naleta,mogu ravnopravno da se nose sa stranjcima! Čik sad nek nas NATO bombarduje kada na svojoj strani imamo "Striževe" i ostalu rusku bratiju!Bilo je i nekh predivnih scena koje su naterale suze na lice i onih najtvrđe duše. Samo 13 godina od kada su rokali po Batajnici, američki piloti dolaze na taj isti aerodrom i grle se sa svojim srpskim kolegama. To je dokaz da su prijateljstvo, razumevanje, praštanje i ljubav jači od svake mržnje, rata ...

Edited by stoka
Link to comment

Totalna dominacija Italijana danas na Bataji.Typhoon, Spartan :Hail::Hail: :Hail:Ostali učesnici takođe odlični.Ristić, Danac :Hail: :Hail:29M2 i Gripen korektni. Domaća masovka lepo uvežbana i odrađena. I naravno Striži: :Hail:Mnogo bolja organizacija nego pre dve godine, prvenstveno u smislu prilaska publike bliže pistama i uparkiravanja aviona na stajanku posle nastupa. Mislim da se Typhoon i MiG-29M2 nisu slučajno parkirali jedan pored drugog. Sve u svemu, mnogo bolje nego pre dve godine i još jednom - apsolutno fantastični Italijani. Respekt na kvadrat.

Link to comment

miting sranja. strizi su nevidjeni fail. trebo sam da odem kuci odmah posle singl dvaesdeveke.da sve ne bude sranje pobrinuo se eufighter.po prevozu je bio haos.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...