February 15, 200818 yr http://www.exitfest.org/index.php?option=c...0&Itemid=87 Jel posecuje neko :)samo odvojeno.
February 16, 200818 yr @vastreba posmatrati malo racionalnije to, sa oprezom. ne sumnjam da ce uskoro da se pojavi i gucha.
Create an account or sign in to comment