May 26May 26 Sa fudbalskog aspekta relativno nezanimljiva grupa, belgosi su valjda prošli kroz proces “podmlađivanja”, egipćani koliko su jaki na afričkim prvenstvima toliko su tanki na svetskim, Iran i Novi Zeland bez kometara
May 26May 26 Kurton grupa kao i ona bosanskaNe znam da li je Belgija jaka sad, NZ je bio jeben u JAR 2010, mozda mogu da se posibaju i ovde sta znam. Egipat se patio i zimus na AKN, nije to neki kvalitet, Iran bio zilav na zadnja 2 SP
May 26May 26 U zadnjem kolu Slovaci prosli dalje, mislim da je to ona tekma kad je branio Marketi umesto Bufona3-2 je bilo mislim, Kvaljarela dao neku golcinu utesnu pred krajNe secam se nijednog igraca osim Rajana Nelsena, a svi smo kontali da ce izduvati sve 3 tekmeNajsmarackija grupa moguca - sa sve dezurnim smaracem Paragvajem Edited May 26May 26 by Ratamahatta
Create an account or sign in to comment