May 26May 26 Ova grupa obecava da je necu gledati, sve go kurac od harizme4 repstacije za koje nikad u zivotu nisam navijao ni na jednom turniru, osim za turke onda protiv momcadi na EURO 2008 i protiv Brazila u polufinalu lopovskog SP 2002Paragvaj je demokratska stranka srbije svetskog fudbalaAko bude putovo Degenek nek mu da bog zdravlja i srece kao na proslom SP Edited May 26May 26 by Ratamahatta
May 27May 27 Ovo povecanje broja timova + cinjenica da su USA, Meksiko i Kanada domacini i nosioci grupa, dovodi do verovatno situacije koja ce se retko ponoviti da ima ovoliko slabih i "nezvucnih" grupa na svetskom prvenstvu. Ova, i ona sa Bosnom, smesne grupe. Ubedljivo najjaca grupa je Engleska, Hrvatska i Gana, kao i Holandija, Japan, Svedska... miljama jace od ove dve spomenute.
May 27May 27 Uh, ovo je baš ujednačena grupa. Svako ima šanse da ispadne, a oni koji prođu neće se naigrati u nokaut fazi.
May 31May 31 On 27. 5. 2026. at 13:00, JohnnyD said:Ovo povecanje broja timova + cinjenica da su USA, Meksiko i Kanada domacini i nosioci grupa, dovodi do verovatno situacije koja ce se retko ponoviti da ima ovoliko slabih i "nezvucnih" grupa na svetskom prvenstvu. Ova, i ona sa Bosnom, smesne grupe. Ubedljivo najjaca grupa je Engleska, Hrvatska i Gana, kao i Holandija, Japan, Svedska... miljama jace od ove dve spomenute.Cuj Svedska
June 2Jun 2 američka sredina i napadači (očekivano) kidali protiv Senegala, ali je odbrana (očekivano) go q. sem povređenog Ričardsa, nemaju iole pristojnog štopera. biće veselo ako se Ričards ne oporavi. Edited June 2Jun 2 by Gandalf
Create an account or sign in to comment