May 26May 26 Sve 4 repstacije su mi simpaticne fudbalske nacijeKorejanci zbog discipline (oprostio sam im lopovluk iz 2002) i postenog odnosa prema fudbalu, slicno kao i Japan. Uvek navijam da prodju dalje.Uvek se bore, nikog ne postuju i ne jebu 2%, daju max odigraju svoje i uvek su teski. Ne volim nista drugo od azijata osim ove dve repstacije i UzbekistanaSvi znamo da ce Meksiko proci dalje, sta god da se desi. Nadam se da ce Ochoa ponovo da Ochouje™Mehiko bi proso dalje i da su u grupi sa sve 3 Argentine koje su osvajale SPCesi su pornicarski Srbi, a JAR ima najlepsu zastavu na svijetuBilo bi bas lepo da sva 4 odu dalje Edited May 26May 26 by Ratamahatta
May 27May 27 Mozda Mehiko dogura daleko. Ili tako neka ekipa sa kontinenta gde se odrzava, tradicionalno.
May 27May 27 Meksiko bi morao da prođe dalje, a od ove preostale tri može da se desi da samo jedna prođe dalje. Neka bude Češka
May 28May 28 On 27. 5. 2026. at 7:23, sasha said:Jel igra još Čičarito?Игра као коментатор на Фоксу.Мексиканци пролазе на силу екипа је негде нивоа Албаније. Навијамо наравно за Кореју због наших
May 28May 28 On 27. 5. 2026. at 14:23, sasha said:Jel igra još Čičarito?Da, on i Hugo Sancez u napadu
Create an account or sign in to comment