March 17, 20251 yr Znate o čemu se radi. Koji su po vama najbitniji, ili vama omiljeni. Meni su danas grandiozo Šepov Attica Blues (ustvari sam naleteo na ovo neko važno big band live izvođenje tog albuma u Parizu '79, to me i navelo da otvorim temu), prvi album Exploding Star Orchestra - We All Come from Somewhere Else i bilo koji album Drexciya (najvolim Grava 4). Treba mi ovaj topic da se podsetim svih koje sam slušao i voleo tokom života. Izvolte.
March 20, 20251 yr Author Pomaže mi da se podsetim! Ako se dobro sećam, jedan od mojih omiljenih albuma elektronike opisuje 1 dan u životu mlade ženske osobe. A The Field-u je Sound of Light naručio neki švedski hotel, kao OST ko zna čega, nisam bio. :) Edited March 20, 20251 yr by Hermetico
Create an account or sign in to comment