Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2024/25


Recommended Posts

Poslednja kolona je runda u kojoj možeš uzeti igrača. Druga kolona je koliko puta je igrač do sad bio keeper, maksimum je 3.

Link to comment
11 hours ago, kralj said:

Da, u narednim kolonama ti stoji sa koje pozicije mozes ostale da biras. ako neces ne moras.

 

Mada po sećanju, ptičice su perspektivan tim.

 

Rose, ako imamo spremnu zamenu za Zokija, ja bih tu sekao. Ništa lično, ali ako je cele godine zabušavao i sad ga nema.... 

 

nemamo zamenu,

osim ako se neko ne javi.

Link to comment

btw.

za Nova keeper moram jos da zavrsim Excel. tu imamo limit da se igraca moze zadrzati max tri puta. bice gotovo danas ili sutra

Link to comment
11 minutes ago, Ros said:

 

nemamo zamenu,

osim ako se neko ne javi.

On 25. 9. 2024. at 14:45, John Dies at the End said:

Pozz svima

 Igrao bih ja fantasy,  obe lige,  imam kakav takav poduži staž, redovan sam sa izmenama i itd :D

?

Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

evo i keeper statusa sa Nova keeper. crveni se ne mogu vise birati

 

image.thumb.png.7626ff33ab29ec49d59ec588cb59eb95.png

Ovo su timovi sa početka prošle sezone. Jel to tako treba?

Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Ovo su timovi sa početka prošle sezone. Jel to tako treba?

 

to je posle drafta. da, pocetak prosle sezone. koje imas na raspolaganju vidis na sajtu lige

Link to comment
10 hours ago, kalabaster said:

evo konkretno tim ... znaci ako bih hteo da zadrzim npr whitea, moram ga uzeti u prvoj rundi ?  ili jamala/kawhia moram uzeti jednog od njih dvojice u drugoj rundi?

zasto bih ikoga zadrzao, ako sam 10. na draftu, sigurno cu pokupiti u prvoj rundi boljeg igraca od bilo kog iz mog tima :eusathink_uc:

da li mogu npr uzeti random igraca u prvoj, a onda uzmem jamala u drugoj ? 

prastajte, smaram vas sada da ne bude na dan drafta :occ_ninja2:

Screenshot 2024-10-14 233330.png

 

keepera ces dobiti u rundi koja je prikazana u koloni "Round 24'. znaci, White bi dobio u 10 rundi. 10 runda je od Pick 1278 do Pick 140. Derrick White je po Yahoo predvidjen za Pick 42. dakle, no brainer

Link to comment
On 15. 10. 2024. at 9:51, Ros said:

 

to je posle drafta. da, pocetak prosle sezone. koje imas na raspolaganju vidis na sajtu lige

 

Meni je eksel na sajtu lige isti kao i ovaj. Zar nije dogovor da su na raspolaganju igrači koji su bili u timu na dan početka plejofa? U smislu kipera, verovatno su isti igrači i na kraju u timu, pitanje je jedino oko trejdova koji su bili u toku sezone.

Link to comment

nemojte nista po excelu pisati i farbati, vec ovde ili na sajtu lige napisite.

 

nije mi jasna logika yahoo-a, da nema chat na desktop verziji vec samo na mobilnoj aplikaciji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...