Jump to content
IGNORED

Bora Đorđević - Poslednja pesma o tebi


Tinman

Recommended Posts

15 minutes ago, Milošica said:

Što se tiče drugog pasusa - ne vidim koji bi bio povod da to odjednom kažemo u ovom trenutku dok se priča o drugim temama. Kakvo ti je to razmišljanje. Pa naravno da to mislimo i Heavi i ja.

Ma ne citiram vas doslovce. Samo na temu Olivera kretena

 

Edit I da, stvarno je smešno da se upišate od smeha. Od Bore poslednje pesme, do ćeten alve kretena hahah lolol Olivera Dragojevića.

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Zato i ja sve loše o njemu uzimam sa rezervom, a kao što vidiš u isto vreme gajim i sumnju prema ispravnosti njegovih stavova.

 

Najlakše je onima koji se odmah odrede(ne mislim samo na ovu temu). Otud često i bes kad neko izrazi drugačije mišljenje(ne mislim na tebe naravno) i razbije tu ručku koja im na neki komičan način upotpunjava život. Kao imaju neki kurčev stav, šta li :D A onda uveče izađu u grad i u društvu ponižavaju nekog "ispod" njih pa zaborave na taj moral koji je ostao na forumu.

  • Wub 1
Link to comment

Ravnodušan prema plaču, BĐ o BĐ:
 

Quote

 

Tokom intervjua, Bora je pričao i o pesmi "Letovanje" (Idem kada naši nadru tamo dole prema Zadru, ja odavde baš iz Knina, Šibenik je okolina... I ovog leta dolaze tu do srpskog mora...).

 

"To je čista za*ebancija kao što je u ostalom i pesma "E moj druže zagrebački". U to doba bili smo u ratu, ja sam bio u Kninu i grupa Minđušari me zamolila da im napišem dva teksta, malo smo se zezali, pa sam i napisao ta dva teksta".

 

Na pitanje da li to znači li to da se zbog pozivanja na pljačku nema zašto izvinjavati, Bora je svojevremeno rekao: "Pa i nema. Nemam se razloga izvinjavati. Jura je napisao 'E, moj druže beogradski' pa se nije izvinjavao i došao je u Beograd sasvim normalno".

 

Iako je mislio da se Hrvatima ne treba izvinjavati, Slovencima se izvinio zbog uvrede da su "Bečki konjušari".

 

"Velika je razlika. Ne sme se generalizovati. Ne sme se vređati cela nacija. To nije ni lepo ni kulturno. Ovde nisam uvredio praktično nikoga. A za ovo sam se zavitlavao", rekao je Bora u intervjuu za Muziku.hr.

 

 

link

 

i ovo:

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Vicko je kesa od bubnjara 

Bas slusam danas i juce, Andjele je stravicno dobra stvar, samo je dokurcila jer je svugde i oduvek

Pekar Lekar Apotekar zvuci sveze dan danas, odlicno sve u njojzi, a pogotovo bassline 

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Zato i ja sve loše o njemu uzimam sa rezervom, a kao što vidiš u isto vreme gajim i sumnju prema ispravnosti njegovih stavova.

 

 

 

Nekako se evo, i na presvetom pdf muzika stiglo i do krindž Prolivera, valjda sad kad smo ga psihoanalizirali možemo i muziku da slušamo, šta kažeš

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

 

Nekako se evo, i na presvetom pdf muzika stiglo i do krindž Prolivera, valjda sad kad smo ga psihoanalizirali možemo i muziku da slušamo, šta kažeš

Puštaj.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
27 minutes ago, Filozof manijak said:

Ko ne jede alvu ćeten

taj je pravi kreten

 

16 minutes ago, morgana said:

 

danas samo potpun kreten

ne kupuje alvu ceten

 

preciznosti radi

Ovo je Ljuba Moljac, jel da?

Link to comment
8 minutes ago, Ratamahatta said:

Bas slusam danas i juce, Andjele je stravicno dobra stvar, samo je dokurcila jer je svugde i oduvek

 

Prvi muzički spot iz istočnog bloka ikada emitovan na američkoj televiziji, valjda na PBS-u. Gledao sam davno musavi klip.

  • +1 1
Link to comment

Majk Petonovski refren, lagano 

Kada Padne Noc jako vuce na ovo
 


 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...