Jump to content
IGNORED

Paralimpijske igre


borris_

Recommended Posts

Bio je topic o olimpijskim igrama; poslat u penziju près pocetak paralimpijskih. Mogao se zadrzati barem do kraja paralimpijskih. 

  • +1 1
Link to comment

Slabo prate ljudi, realno.

 

Tebi je možda drugačija percepcija pošto si u zemlji, i koliko vidim super je posećenost zaista.

Link to comment

To je tacno, napisao sam i sam da sam slabo pratio do sada. Ali zar nisu ove PI trenutak da ljudi otkriju neke sportove (meni je super n'a primjer ragbi u kolicima) i sportist? Mogao je barem topic o OI ostati pa ko zeli da pise o PI neka pise. Moze da zainteresuje neke koji nikad nisu pratili. 

  • +1 3
Link to comment

Da, i tu je naš učesnik izgubio medalju zbog neke mutljavine u vezi s kolicima u kojima je, a što mu je tek naknadno rečeno. Baš me je rastužilo kako je pričao o tome.

  • +1 1
Link to comment

Ragbi u kolicima je timski sport. Ne može biti samo jedan učesnik. Inače je postalo popularno svetski odavno. 
 

Potražite dokumentarac Murderball. Brutalno, fantastično i čak je agresivnije od nekih neparalimpijskih verzija ove mešavine sportova.

Link to comment

Skoro svaka dva minuta mjenjaju tockove na kolicima jer im pucaju gume od udaraca. 

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

To je tacno, napisao sam i sam da sam slabo pratio do sada. Ali zar nisu ove PI trenutak da ljudi otkriju neke sportove (meni je super n'a primjer ragbi u kolicima) i sportist? Mogao je barem topic o OI ostati pa ko zeli da pise o PI neka pise. Moze da zainteresuje neke koji nikad nisu pratili. 

 

Nemam gde da gledam. Mogli su oni na Maxu da se otvore i za paraolimpijske igre

Link to comment

Topic malo kasno otvoren ali nikad nije kasno.

Ne znam da li ste gledali ceremoniju otvaranja igara, na Concorde-u bila je super.

 

 

 

Link to comment

Upravo gledam tenis u kolicima, super borba engleza i francuza sa super poenima. Ne trajet dugo Ali neki poenima su spektakularni. Trener fr reprezentacije je Noah. 

Link to comment
  • Valk pinned this topic

Na fudbalu za slijepe, od publié se trazi tisina da bi igraci mogli cuti loptu (koja odzvanja) i komentare trenera. 

Publika se adaptirala i napravili tihi talas

 

 

 

Link to comment

Danas čunj baca Filip Graovac. Prošle godine svetski prvak. Na treninzima baca preko svetskog rekorda. Samo trema da ga ne pojede kao na svetskom prvenstvu ove godine. Držim palčeve 

Link to comment

Stoni tenis je doneo dve medalje do sada. Perić-Ranković - Matić dubl srebro (WD 10), Mitar Palikuća bronza (MS 5).

Za Crnu Goru, Filip Radović bronza (MS 10).

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...