Jump to content
IGNORED

USA izbori 2024 - prognoze & play by play


braca

USA izbori 2024 - prognoze  

123 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closes on 11/05/24 at 23:00

Recommended Posts

Mislim da ga nije niko "podmetnuo" nego je ovo kiss the ring situacija.

Da se išlo raciom i nekom logikom izabrao bi onog milionera koji je Mike Pence Vol.2, kad su već bile minimalne šanse da odabere neku ženu.

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Patty Lee said:

Mislim da ga nije niko "podmetnuo" nego je ovo kiss the ring situacija.

Da se išlo raciom i nekom logikom izabrao bi onog milionera koji je Mike Pence Vol.2, kad su već bile minimalne šanse da odabere neku ženu.

 

JD je rezultat toga da je Trump bio ubijedjen u pobjedu protiv Bidena (koja je bila sigurna stvar), te mu stoga nije bio potreban kandidat da privlaci neodlucenene. Trebao mu je kandidat koji ce da temeljno sprovodi MAGA projekat po dubini, a sinovi su mu preporucili JD-a kao nekog ko ce tome biti posvecen. To je indirektno Don Jr i rekao na RNC,

 

Problem za Trumpa je to sto su D uspjeli izgurati Bidena iz trke, a sad je JD ne samo neupotrebljiv, vec je kontraproduktivan glede neodlucenih.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Ajoj, tek sam provalio da su JD moji inicijali, doduše ne samo imena ko njemu već imena i prezimena…

 

Odoh da promenim ime 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, braca said:

Ajoj, tek sam provalio da su JD moji inicijali, doduše ne samo imena ko njemu već imena i prezimena…

 

Odoh da promenim ime 

Hoćeš da kažeš da si ti JD Braca?

Da, menjaj to.

  • Haha 2
Link to comment
×
×
  • Create New...