Jump to content
IGNORED

USA izbori 2024 - prognoze & play by play


braca

USA izbori 2024 - prognoze  

123 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closes on 11/05/24 at 23:00

Recommended Posts

6 hours ago, vememah said:

 

 

Da jbt, video sam ovo prateći twitter feedove Glenna Greenwalda, Matta Taibbija i drugih boraca za slobodu govora. Baš su oštro ustali protiv ovog napada na istu.

 

Elon Musk samo o ovome priča.

  • +1 1
Link to comment

Vrlo iritantan lik, ali ovde ga je usralo...

 

+ ovaj epic fail sa Haićanima koji jedu mačke u Ohaju se desio zbog izliva interneta u mozak. Tramp se okružio Maskovima, Vensovima, Juniorima i inim Weenijima koji su previše vremena na internetu. To kvari mozak.

 

 

Link to comment
23 minutes ago, Ian Mancunian said:

Svaki novi javni nastup Trampa samo ukazuje da on jeste ozbiljno poremećeno ljudsko biće.

 

 

Nije. On je beskropulozna osoba, koja ne preza ni od cega, koja laze non stop (pritom sam ne veruje u svoje laze ali zna da je sa ljudima lako manipulisati), zastrasuje svakog ko se suprotstavi njegovim i interesima, ali nije nikakav ludak. 

 

Danas se na komemoraciji rukovao sa Harrisovom, stavio je i drugu ruku na njenu i uz osmeh porucio da je bila dobra sinoc. Za njega je sve ovo rijaliti sou.

  • +1 6
Link to comment
10 minutes ago, Ivo Petović said:

Vrlo iritantan lik, ali ovde ga je usralo...

 

+ ovaj epic fail sa Haićanima koji jedu mačke u Ohaju se desio zbog izliva interneta u mozak. Tramp se okružio Maskovima, Vensovima, Juniorima i inim Weenijima koji su previše vremena na internetu. To kvari mozak.

 

 

 

a možda to ipak jeste pravo lice današnje Amerike, gde kao alternativu bolesno egoističnom i iskonski zlom seksualnom manijaku spaljenog mozga imaš lažnu i bezličnu zlu genocidnu prostitutku velikih korporacija

 

jebiga, koja god strana bude patila u novembru zbog rezultata izbora, zasluženo je, sve ostalo je samozavaravanje

 

  • Haha 2
  • -1 3
  • Vojvodo,serdare 3
Link to comment

Ma hajde? Da zaključimo da je i Vučić pravo lice današnje Srbije, da se ne mučimo sa nijansama? Kako ti se svidja ta generalizacija na prvu loptu?

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, ObiW said:

Ma hajde? Da zaključimo da je i Vučić pravo lice današnje Srbije, da se ne mučimo sa nijansama? Kako ti se svidja ta generalizacija na prvu loptu?

 

Vučić je pravo lice copkillaha. 

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Debatu, prenošenu na čak 17 kanala, gledalo je 67 miliona gledalaca, za skoro trećinu više nego prethodnu između Trampa i Bajdena.

 

Quote

Nielsen’s full measurement of Tuesday night’s presidential debate between vice president Kamala Harris and former president Donald Trump was strong, with 67.135 million viewers tuning in via multiple networks — led by ABC News, which handled the debate. That number was up 31% from the 51.266 million who tuned in to Trump’s debate with president Joe Biden (from CNN) in June, before the latter dropped out to endorse Harris.

Tuesday’s total accounts for telecasts across ABC, CBS, FOX, NBC, Merit Street, Scripps News, Telemundo, Univision, BET, CNN, CNN en Español, Fox News Channel, Fox Business, MSNBC, Newsmax, NewsNation and PBS.

https://variety.com/2024/tv/news/harris-trump-debate-ratings-viewers-1236141034/

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nije. On je beskropulozna osoba, koja ne preza ni od cega, koja laze non stop (pritom sam ne veruje u svoje laze ali zna da je sa ljudima lako manipulisati), zastrasuje svakog ko se suprotstavi njegovim i interesima, ali nije nikakav ludak. 

 

Danas se na komemoraciji rukovao sa Harrisovom, stavio je i drugu ruku na njenu i uz osmeh porucio da je bila dobra sinoc. Za njega je sve ovo rijaliti sou.

 

Psihosomatsko laganje non stop i zastrašivanje svakog ko mu se suprostavi, njemu i njegovim interesima - pa ako ovo nije crvena zastava za obeležavanje ozbiljnih poremećaja, ne znam šta jeste.

  • +1 5
Link to comment
6 hours ago, ObiW said:

Ma hajde? Da zaključimo da je i Vučić pravo lice današnje Srbije, da se ne mučimo sa nijansama? Kako ti se svidja ta generalizacija na prvu loptu?

 

Copkillah nije dao jednu opciju za vas u USA, već dve.  :fantom:

Edited by Lord Protector
  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, ObiW said:

Ma hajde? Da zaključimo da je i Vučić pravo lice današnje Srbije, da se ne mučimo sa nijansama? Kako ti se svidja ta generalizacija na prvu loptu?

 

Evo, uze mi LP reč iz usta. Možda Vučić jeste u neku ruku pravo lice Srbije danas nažalost, ja sam makar toga svestan, koliko god mi se to ne dopadalo.  S druge strane, ovde na izborima makar imaš neku opciju koja nije gnusna kao što su gnusne (praktično) jedine dve opcije u SAD. Mislim, šta sam tačno generalizovao, šta nije tačno u mom opisu predsedničkih kandidata?

 

Zabavno je gledati kako činjenice uznemiravaju forumaše kmetovskog majndseta.

  • +1 5
Link to comment
7 hours ago, ObiW said:

Ma hajde? Da zaključimo da je i Vučić pravo lice današnje Srbije, da se ne mučimo sa nijansama? Kako ti se svidja ta generalizacija na prvu loptu?

 

Pa Vučić i jeste pravo lice današnje Srbije, sviđalo se to nama ili ne (a ne sviđa nam se), ali to je samo naš lični problem. Isto tako, Tramp i Haris su pravo lice današnje Amerike, a to što se vama ne sviđa slika Amerike koju vidite na TV-u je takođe samo vaš lični problem. Da je Amerika mogla bolje od Trampa i Haris, imala bi bolje, da Srbija može bolje od Vučića imala bi bolje, važi za svako društvo na svetu. Sve ostalo je prazna priča.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Za njega je sve ovo rijaliti sou.

 

100% Pogledati ovaj njegov intervju npr. ili bilo koji njegov deo:

 

 

I dalje je gad, ali ni blizu lupetajućeg idiota sa političkih debata, skupova i obraćanja naciji. Ovde je staložen, priseća se trenutaka iz davne prošlosti, prikazuje vrlo dobro znanje o borilačkim sportovima, a odgovori su mu jasni i precizni. Nemam drugog objašnjenja osim da je Tramp političar lik za koga je nekakav marketinški tim, neki njegovi Izraelcitm, ili on sam odlučio da glumi.

Link to comment
×
×
  • Create New...