Jump to content
IGNORED

USA izbori 2024 - prognoze & play by play


braca

USA izbori 2024 - prognoze  

123 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closes on 11/05/24 at 23:00

Recommended Posts

50 minutes ago, Sestre Bronte said:

nadam se da mi ne učitavaš nikakve veće veze sa Srbima, osim državljanstva

 

Brate Bronte, ušao je u mene duh Hepija

:s_c:

Link to comment
57 minutes ago, April said:

Jašta

Moye biti..

 

Quote

Svaki pravi Srbin navija za Trampa

Al' bre sta ce ti ovo, pametan si covek :D: zar mora svaka, ma i naznaka kritickog odnosa prema nekoj od strana u aktuelnim desavanjima, od Ukrajine do americkih izbora, da se oboji lovom na vestice navijace za neku od strana, sa sve srpskim preferencijama...

(Pre)pusti to kaligulama, ima ko ce to... :D 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Sestre Bronte said:

nadam se da mi ne učitavaš nikakve veće veze sa Srbima, osim državljanstva

Šta fali Srbima, m?

 

IMG_2551.thumb.jpeg.7828e32c77a25f2f640be99ce4739f54.jpegIMG_2548.jpeg.fb9777fab2124815d6b14026b9ae2d61.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
On 9. 9. 2024. at 12:30, braca said:

Camacho je već bio predsednik

 

Bio je pokušaj Kamačoa, i onda umesto da se u politiku vrate razgovor i uvažavanje, a u političku borbu argumenti i činjenice, demsokolovi doubledown-ovali na gop retardaciju. Jazz hands Kamala je ovde najmanji do nikakav krivac, problem je što su demokrate tako spremno prihvatili takmičenje u srozavanju svakog nivoa diskusije i propagande pride, npr. oni debilni bilbordi. A onda isto to na forumu, od strane ljudi koji iz srpskog primera više nego dobro znaju čemu takvi trendovi na kraju vode. Hnjohnjo, Trump weird. Pa sjajno.

 

Hoću reći, nije ovo od juče, ali sam se iskreno nadao da će bar neka strana u jednom trenutku povući ručnu - po svemu sudeći tabloidizacija političkog delovanja je očigledno prešla granicu bez povratka, kada ljudi koji savršeno razumeju naprednjačko silovanje razuma, isto to samo u nekoj ranijoj fazi plasiraju na pppu sa takvim zanosom.

 

 

Edited by zorglub
  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 2
Link to comment
×
×
  • Create New...